• Головна
  • Галерея «Арт-кафедра» оголошує конкурс авторської карикатури
13:34, 2 жовтня 2017 р.

Галерея «Арт-кафедра» оголошує конкурс авторської карикатури

Галерея сучасного мистецтва «Арт-кафедра» в Луцьку оголошує конкурс авторської карикатури з назвою «Умовні українці».Призовий фонд конкурсу — 2400 гривень: 1000 гривень за перше місце, 800 і 600 — за друге і третє.

Про це повідомляється на сайті Галереї сучасного мистецтва "Арт-кафедра".

Конкурсні роботи прийматимуть із 1 жовтня до 1 грудня 2017 року.

Участь в конкурсі можуть брати як професійні художники, так і аматори образотворчого мистецтва. Всі роботи, подані до участі, мають відповідати тематиці конкурсу.

Карикатури, надіслані на конкурс, не рецензуються. Твори переможців залишаються у власності Галереї «Арт-кафедра». Наданням роботи на конкурс автор підтверджує повну згоду з умовами конкурсу, а також згоду на публікацію малюнка (конкурсної роботи) без будь-яких претензій щодо авторського права у подальшому.

Авторські малюнки можуть бути в графічній чи живописній формах, виконані олівцями, фломастерами, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю. Розмір роботи не повинен перевищувати формат А2. Роботи мусять бути оформлені рамкою, обрамлені паспарту. Від одного учасника прийматимуть не більше п’яти малюнків.

На зворотному боці кожної конкурсної роботи або у додатку необхідно зазначити назву роботи; прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора; місце проживання (повну адресу) та освіту автора; назву навчального закладу, чи роботи і контактний телефон.

Карикатури оцінюватимуть за актуальністю та повнотою розкриття тематики, цікавим осмисленням подій сьогодення, оригінальністю оформлення, професійним виконанням, якістю та естетичним виглядом роботи.

Роботи на конкурс можна подати за адресою: м. Луцьк, вул. Карбишева, 1, Культурно-розважальний центр «Адреналін Сіті», Галерея сучасного мистецтва України «Арт-кафедра».
Контактний телефон: (066) 142-51-18.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Арт-кафедра #конкурс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...