У Луцьку - єдина на Західній Україні спеціальна СТО

У Луцьку запрацювала СТО для людей з обмеженими можливостями. Задум про створення спеціальної станції техобслуговування виник у лучанина Валентина, який знає всі труднощі таких людей.

Невелика майстерня обладнана усім необхідним. Тут зранку й до вечора кипить робота, – повідомляє ICTV.

Жахлива аварія посадила Валентина в інвалідний візок, та не позбавила золотих рук і бажання працювати. Вже 3 роки чоловік допомагає таким, як сам – разом із колегами встановлюють ручне керування на авто.

Ручне управління для водіїв, які мають хвороби ніг, – пристрій нехитрий, але надійний і дуже зручний, - каже Валентин. Його роблять з амортизаторів. І служить таке обладнання довго, час від часу його треба лише змащувати.

Встановити ручне керування тут можуть за день. Нове управління водії  опановують  швидко. Адже  без транспорту дуже тяжко, зізнаються  – робота та повсякденні клопоти допомагають їм забути про свої обмежені можливості та жити звичним життям.

Власник СТО каже, така майстерня як у нього – на західній Україні єдина. А взагалі, їх можна порахувати на пальцях однієї руки. У цій справі не розбагатієш, але на хліб з маслом вистачає. Та головне – тут чоловік відчуває себе, як риба у воді.

Автор
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Виклад
( 0 оцінок )