• Головна
  • Луцький краєзнавець знайшов цеглину таємного товариства
00:39, 4 жовтня 2017 р.

Луцький краєзнавець знайшов цеглину таємного товариства

У Луцьку, на вулиці Лесі Українки, знайдено цеглину таємного товариства троянди і хреста.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook Бонавентура Луцький.

Нижче подаємо допис без змін:

«Я тільки тепер зрозумів, що півтора роки тому знайшов у Луцьку цеглину розенкройцерів (таємне товариство троянди і хреста), кабалістика і магія яких засновувалися (-ються?) на числах. Якщо додати суму довжин сторін цегли у сантиметрах, а це 24, і поділити на 2 (дуалізм троянди і хреста), отримаємо суму цифр дати створення ордену - 1407, тобто 12. А якщо за принципом дуо розділимо цю дату комою і отримаємо 14,07, то поділивши її на число пі (фундаментальну математичну основу світу), отримаємо розмір рамена хреста на штампі.

Але найважливіше! Менша сторона цеглини співвідноситься до сусідньої більшої як 1:2 (висота:ширина, ширина:довжина). Множачи це на розмір хреста на штампі, отримуємо 120 – через стільки років після своєї смерті заповідав відкрити свою труну засновник товариства Християн Розенкройц.

Коли я підібрав цеглину у 2016 році на вулиці Лесі Українки, один впізнаваний (він часто тут ходив) чоловік застеріг мене відійти від ями з претензіями «що ти тут ходиш». Більше я його на вулицях міста не бачив. А згодом тоді ще міський голова Микола Романюк як реакцію на знахідку написав на своїй сторінці, що не треба лазити по будівництвах і збирати всяку цеглу. Невдовзі він помер. Чи треба зариватися з історією Луцька, якщо ти не знаєш, що в ній було? А тринітари ще будуть мстити...», – йдеться у дописі.

Луцький краєзнавець знайшов цеглину таємного товариства, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#таємнетовариство #вулицяЛесіУкраїнки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...