• Головна
  • На луцьких вулицях демонтують незаконну рекламу
13:25, 4 жовтня 2017 р.

На луцьких вулицях демонтують незаконну рекламу

На луцьких вулицях демонтують незаконну рекламу

У Луцьку незаконну рекламу на електроопорах та рекламні банери на вікнах магазинів демонтують відповідно до рішення виконкому.

Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міськради 4 жовтня, - повідомляє ІА Волинські новини.

Члени виконкому розглянули проект рішення про демонтаж засобів зовнішньої реклами.

У центрі міста на проспекті Волі, 4 на фасаді будинку розміщено рекламний щит розміром 1,0 м х 5,0 м та банер на вікні, нанесений методом наклеювання, розміром 1,0 м х 1,0 м із сюжетами «Країна солодощів» та «Кондитерські вироби» відповідно.

Власником вказаних засобів зовнішньої реклами є фізична особа-підприємець Олександр Кириленко.

Також за адресою проспект Волі, 50 на фасаді будинку розміщено рекламний банер розміром 2,5 м х 3,0 м із сюжетом «iMASTER». Власником вказаного рекламного засобу є фізична особа-підприємець Олексій Кравчук.

Аналогічна ситуація склалася із розміщенням рекламних засобів за адресою вулиця Шопена, 2, де розміщені два банери на вікнах розміром 2,0 м х 2,5 м із сюжетом «Продаж. Ремонт. STIHL. Viking».

Власником вказаних рекламних засобів є фізична особа-підприємець Павло Макарчук.

Також поблизу залізничного вокзалу на проспекті Грушевського, 23 на фасаді будинку розміщено рекламний щит розміром 1,0 м х 15,0 м із сюжетом «Google». Власником цієї рекламної конструкції є фізична особа-підприємець Олексій Сороган.

Також на електроопорах міста розміщені рекламні щити розміром 0,5 м х 1,0 м із сюжетом «Великий Будапештський цирк» загальною кількістю 150 одиниць.

Власником вказаних рекламних засобів є фізична особа-підприємець Андрій Бегей. Ці засоби зовнішньої реклами розміщені без отриманих у встановленому порядку дозволів на розміщення, що порушує пункт 1 ст. 16 Закону України «Про рекламу».

Інспектори КП «Луцькреклама» склали та вручили представникам вказаних суб’єктів господарювання акти виявлення порушення розміщення засобів зовнішньої реклами у Луцьку та листи-вимоги про усунення порушення порядку розміщення зовнішньої реклами в місті.

Директор КП «Луцькреклама» Олександр Ковальський повідомив, що власники засобів зовнішньої реклами будуть оштрафовані відповідно до закону.

У підсумку, члени виконкому все ж підтримали проект рішення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Реклама
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...