• Головна
  • Для популяризації туристичного іміджу Луцька залучають волонтерів
09:25, 17 серпня 2012 р.

Для популяризації туристичного іміджу Луцька залучають волонтерів

При КП «Центр туристичної інформації та послуг» Луцькради створено Волонтерський клуб. Про це повідомляє «Волинська правда».

Як розповіла директор «Центру туристичної інформації та послуг» Луцькради Ліна Остапчук, метою Волонтерського клубу є залучення якомога ширших кіл менеджерів з туризму, студентів, журналістів, екскурсоводів, дизайнерів та просто знавців історії, визначних місць та цікавинок Луцька до розвитку туристичної галузі міста. «Ми любимо Луцьк – старовинне , і водночас сучасне, багатокультурне та затишне місто. Тому ми із великим задоволенням розповімо вам про Луцьк та допоможемо туристам під час їх візиту до Луцька» – це наш девіз, отже ми будемо намагатись робити все, аби сприяти популяризації нашого міста», – підкреслила Ліна Остапчук. 

Серед пріоритетних напрямків, які пропонується розробляти волонтерам, є, зокрема, інформаційна робота, розробка поліграфічної продукції та графічних матеріалів, участь у підготовці та проведенні заходів, розробка маршрутів та проведення екскурсій. «Зокрема, цікавим був би напрямок розробки велосипедних екскурсій містом», – зауважила Ліна Остапчук. Знавці іноземних мов зможуть реалізувати себе у перекладах та екскурсіях для іноземців.

Звісно, волонтерська діяльність є безоплатна, втім, організатори Волонтерського клубу сподіваються, що молоді люди побачать у цій діяльності гарну «інвестицію в майбутнє», а лучани, які вже мають фах і професію, знайдуть можливість гарно і з користю для рідного міста провести вільний час.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...