• Головна
  • Японські вчені зробили прорив у медицині
14:52, 5 жовтня 2017 р.

Японські вчені зробили прорив у медицині

Японські вчені зробили прорив у медицині

Японські вчені винайшли ліки, які вбивають клітини, уражені вірусом імунодефіциту людини.

Про це повідомляє "Радиус".

Дослідники з японського Університету Кумамото розробили ліки, які викликають природну смерть клітин, уражених ВІЛ. Після дії препаратів вірус не активізовується знову, як це було у попередніх дослідженнях.

Це буде великим кроком до повного відновлення від ВІЛ. Ми вважаємо, що наше дослідження допоможе повністю знищити СНІД, – зазначила одна з керівників дослідження Мікако Фудзіта.

Опираючись на негативний досвід колег, японські вчені створили новий метод lock-in and apoptosis – блокування і природна смерть клітин, уражених ВІЛ. Наразі препарат тестують у клінічних умовах. Людей, хворих на ВІЛ до досліджень поки не залучають.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ліки #СНІД
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...