• Головна
  • Alfa Business Hub: експерти, клієнти та неформальні розмови
Новини компаній
14:49, 6 жовтня 2017 р.

Alfa Business Hub: експерти, клієнти та неформальні розмови

Новини компаній
Alfa Business Hub: експерти, клієнти та неформальні розмови

5 жовтня у Луцьку вперше відбувся Alfa Business Hub. Захід проходив у Палаці учнівської молоді, який зібрав підприємців з різних галузей економіки. 

Дійство відбувалось під патронатом об’єднаної команди Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанку – найбільшого банківського об'єднання в Україні.

Цей проект існує два роки, нарешті Alfa Business Hub зібрав підприємців у Луцьку.

Alfa Business Hub: експерти, клієнти та неформальні розмови, фото-1

Відомо, що середній та малий бізнес – драйвер розвитку здорової економіки. В розвинутих країнах світу цей сегмент формує близько 70% ВВП. Україна відстає в цьому через ряд важливих причин. Керівництво держави і досі не створило оптимального «клімату» для розвитку підприємництва і тому економіка країни перебуває на стадії розвитку.

Саме тому Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк проводять подібні заходи для представників малого та середнього бізнесу. З цією метою банк організував комунікативну платформу Alfa Business Hub, де відомі експерти допомагають підприємцям долати труднощі, вирішувати проблемні питання в процесі розбудови бізнесу.

Українським підприємцям бракує знань щодо побудови та розвитку бізнесу, правильного вибору системи оподаткування, управління персоналом тощо.

Alfa Business Hub: експерти, клієнти та неформальні розмови, фото-2

Підприємці Луцька, як клієнти банку, мали унікальну можливість поспілкуватися з провідними експертами з оподаткування та фінансів, інтернет-маркетингу і побудови ефективної команди.

Так Ярослав Талдикін, керуючий партнер маркетингового агентства Marketing Sharks, розкрив стратегію розвитку бізнесу за короткий час. У своїй доповіді «2Х2. Як збільшити оборот вашої компанії в 2 рази всього за 2 місяці» зосередив увагу на важливості побудови воронки продажів, формування відділу продажів, їх автоматизації, бізнес-упаковки, інтернет-маркетингу. Спікер представив покроковий алгоритм підняття бізнесу, збільшення оборотів компанії.

Alfa Business Hub: експерти, клієнти та неформальні розмови, фото-3

Натомість Олег Зарицький, співвласник та директор з розвитку освітнього проекту Digital Masters, у своїй доповіді висвітлив тему «Створення ефективного сайту для малого та середнього бізнесу».

Alfa Business Hub: експерти, клієнти та неформальні розмови, фото-4

Олена Лукіна, директор і партнер рекрутингового агентства «Снайпер», розкрила тему «Робота з кадрами в компанії: мотивація, культура, типологія співробітників».

Alfa Business Hub: експерти, клієнти та неформальні розмови, фото-5

Доповіді спікерів були актуальними для присутньої аудиторії і супроводжувалися жвавим обговоренням. Зокрема волинських підприємців турбувало питання кадрових ресурсів, їх дефіциту ринку праці в нашому регіоні та шляхи запобігання їх виїзду на роботу за кордон.

На перервах між доповідями охочі мали можливість поспілкуватися за кавою з експертами та доповідачами. Діалоги торкалися різних тем, які могли б допомогти підприємцям в організації та розбудові бізнесу, а також сприяти налагодженню взаємовигідних контактів.

Alfa Business Hub: експерти, клієнти та неформальні розмови, фото-6
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Альфа-Банк #«AlfaBusinessHub»
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...