• Головна
  • Чи відбуватимуться гастролі росіян в Україні
19:14, 5 жовтня 2017 р.

Чи відбуватимуться гастролі росіян в Україні

Чи відбуватимуться гастролі росіян в Україні

Верховна Рада України прийняла закон про гастрольні заходи за участю громадян Російської Федерації.

Закон з третього разу підтримали 232 нардепа, - пише РБК Україна.

Так, стаття 3 закону "Про гастрольні заходи в Україні" розширюється, і передбачає наступні нововведення:

- при проведенні гастрольних заходів не допускаються заклики до пропаганди сепаратизму, комуністичного і/або націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів і їх символіки;

- не допускається проведення гастрольних заходів, які популяризують або пропагують державу-агресора і його органи влади, представників органів влади держави-агресора і їх дії, що створюють позитивний образ держави-агресора, виправдовують або визнають правомірною окупацію території України;

- забороняється проведення гастрольного заходу, учасником якого є особа, внесена до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці.

Крім того, новою статтею 4 закону вводяться особливості організації та проведення гастрольних заходів, учасниками яких є громадяни держави-агресора. Організатор гастрольного заходу має право укласти договір з відповідним гастролером тільки в тому випадку, якщо отримає від Служби безпеки України, у відповідь на свій попередній запит, інформацію про відсутність законних підстав для недопущення громадянина держави-агресора до участі в зазначеному гастрольному заході.

Також у статті 10 встановлюється відповідальність організатора гастрольного заходу щодо дотримання вимог статей 3 і 4 відповідного закону у вигляді штрафу в розмірі від п'ятдесяти до ста мінімальних заробітних плат (у 2017 році - від 160 тис. гривень до 320 тис. гривень).

Нагадаємо, раніше комітет парламенту з питань культури і духовності рекомендував Раді прийняти за основу законопроект №6682 про особливості організації та проведення гастрольних заходів в Україні за участю громадян країни-агресора.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#закон
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...