• Головна
  • У Луцьку в стінах СНУ зустрілися українські та білоруські журналісти.
09:28, 7 жовтня 2017 р.

У Луцьку в стінах СНУ зустрілися українські та білоруські журналісти.

Українські студенти та білоруські журналісти провели бесіду у стінах Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Зустріч відбулась у п'ятницю, 6 жовтня на Факультеті Філології та журналістики, - інформує Район.Луцьк.

До студентів завітали Андрій та Павлина Скурки. Пан Андрій - виконавчий директор єдиної білоруськомовної газети «Наша Ніва», Павлина - редакторка сайтів Товариства української літератури при Спілці білоруських письменників та білорусько-українського альманаху «Справа».

Зустріч проводили журналісти-другокурсники. Однією темою не обмежувались. На початку присутнім показали невеличке відео-опитування, яке проводили серед лучан. У людей запитували чи знають вони щось про білоруську пресу. Відповіді різносторонні.

Говорили і про військові навчання на території Білорусі. Зокрема, аналізували те, як різні ЗМІ подавали одну й ту ж інформацію. Газета «Наша ніва» публікувала таку ж інформацію, як і українські медіа.

Пана Андрія запитали чи присутні зараз російські війська на території Білорусі та яким же ЗМІ вірити: «У нас була інформація і з українського, і з російського генштабу. Ми публікували ту інформацію, яка до нас надходила. Пропаганди не пускаємо в газету. Щодо того чи є російські війська, коли ми писали про це навчання, а це була досить тривожна ситуація. Різні випадки в історії були, коли певний контингент заходив на теретирію якоїсь країни, а росіянів у нас було близько трьох тисяч. То ми писали все, будь-який коментар Міноборони був важливим, ми подавали все. Це для того, щоб показати силовикам що ситуація під суспільним контролем. Максимум інформації давалось читачу, щоб він міг аналізувати».

Не менш цікавим стало обговорення теми еротики, яка є присутня у газеті «Наша ніва».

На електронній версії сайту можна побачити чимало матеріалів, про «швадрило». Це Андрій пояснив тим, що багато видань у Білорусі, зокрема розважальних, закрились і хтось мав перебрати їхні функції. Як зазначає редактор газети, цього вимагає сам читач. Також, це плюс у тому плані, що видання читатиме більше людей і ростимуть рейтинги. Під кінець зустрічі, усі мали змогу поставити гостям питання, які їх цікавили.

У Луцьку в стінах СНУ зустрілися українські та білоруські журналісти., фото-1
У Луцьку в стінах СНУ зустрілися українські та білоруські журналісти., фото-2
У Луцьку в стінах СНУ зустрілися українські та білоруські журналісти., фото-3
У Луцьку в стінах СНУ зустрілися українські та білоруські журналісти., фото-4
У Луцьку в стінах СНУ зустрілися українські та білоруські журналісти., фото-5
У Луцьку в стінах СНУ зустрілися українські та білоруські журналісти., фото-6
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#СНУ #журналістика
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...