• Головна
  • Вигідніше купувати, аніж винаймати, - забудовник про нову систему кредитування (ФОТО)
15:35, 10 жовтня 2017 р.

Вигідніше купувати, аніж винаймати, - забудовник про нову систему кредитування (ФОТО)

Вигідніше купувати, аніж винаймати, - забудовник про нову систему кредитування (ФОТО), фото-1

Будівельна компанія «Інвестор» та ПАТ «Кредобанк» започаткували спільну програму кредитування.

Прес-конференція, присвячена цьому питанню, пройшла сьогодні, 10 жовтня, в приміщенні конференц-залу готелю «Україна».

Спікерами заходу були Андрій Разумовський, директор Будівельної компанії «Інвестор», та Катерина Фурманюк, регіональний директор волинського відділення «Кредобанку».

Вигідніше купувати, аніж винаймати, - забудовник про нову систему кредитування (ФОТО), фото-2

Як повідомив Андрій Разумовський, з жовтня місяця 2017 року БК «Інвестор» та «Кредобанк» пропонують придбати житло за акційною відсотковою ставкою.

«Головне створити вигідні умови для кредитування. Цією програмою ми хочемо показати, що взяти своє житло в кредит вигідніше, ніж оренда чужого», - повідомив забудовник.

Схема кредитування доволі проста: клієнт БК «Інвестор», беручи житло в кредит, повинен першим внеском оплатити від 30 до 50% від загальної вартості житла. Залишок суми можна буде виплачувати поступово щомісячним платежем. Окрім цього можна достроково погасити кредит, або ж відтермінувати виплату до 20 років.

Вигідніше купувати, аніж винаймати, - забудовник про нову систему кредитування (ФОТО), фото-3

Спікери переконані в тому, що запропонована програма лояльна і вигідна, адже дешевша за оренду. Забудовник навів такі розрахунки: лучани за оренду двокімнатної квартири в центрі міста в середньому платять 6-7 тис. гривень, тоді як за програмою кредитування щомісячний платіж – від 3500 до 7 тис. грн. А головна перевага в тому, що покупці можуть відразу заселитися в житло, вартість якого виплачують.

Вигідніше купувати, аніж винаймати, - забудовник про нову систему кредитування (ФОТО), фото-4

Забудовник вірить, що іпотечна система діятиме в Україні як в будь-якій розвинутій європейській країні. Сподівається, що кожного року ставка буде меншою, що позитивно вплине як на продаж, так і на купівлю житла. І ця програма – це перший стимул для розвитку іпотечної системи в Україні.

Катерина Фурманюк натомість запевнила присутніх, що коливання валюти ніяк не вплине на фіксовану ставку, яку незалежно від рівня інфляції переглядати не будуть. На думку регіонального директора банку, такі умови допоможуть клієнтам банку впевнено дивитися у завтрашній день.

«Якщо розглядати ставку першого року кредитування умовно на позначці 18%, а на четвертий і наступні роки десь в діапазоні 16%, враховуючи інфляцію на рівні 16%, то фактично цей кредит, якщо не нульовий, то дуже дешевий».

Поки що реально придбаних квартир за цією програмою не так багато, але забудовник вірить, що це явище тимчасове. Запевняє, що в кожному його житловому комплексі для реалізації цієї програми буде відведено до 30 квартир.

Вигідніше купувати, аніж винаймати, - забудовник про нову систему кредитування (ФОТО), фото-5

Окрім цього БК «Інвестор» пропонує спеціальну акційну пропозицію: придбати до 31 жовтня 2-кімнатну квартиру площею 65,17 кв.м. за 740 тис. грн.

Детально інформацію про спільну програму кредитування та спеціальні пропозиції можна отримати за телефоном: 0960302010.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Будівельнакомпанія«Інвестор» #ПАТ«Кредобанк» #кредит
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...