• Головна
  • Двостороннє співробітництво України та Європи (ІНФОГРАФІКА)
18:10, 11 жовтня 2017 р.

Двостороннє співробітництво України та Європи (ІНФОГРАФІКА)

Двостороннє співробітництво України та Європи (ІНФОГРАФІКА)

Хоч ринок Європейського Союзу став доступнішим для українських товаровиробників завдяки Угоді про асоціацію між Україною та ЄС, обсяги українського експорту до Європи не можна назвати надто високими, втім, у відносинах з окремими країнами спостерігається й пожвавлення.

Про це пише Слово і Діло.

У лідерах за показниками як імпорту так і експорту опинилися Німеччина, Польща, Білорусь, Італія та Угорщина. Причому, український експорт до Польщі цьогоріч уже сягнув 1,472 млрд дол., поляки ж поставили нам товарів на 1,821 млрд дол. Другою (і останньою країною), експорт України до якої у 2017 році перевалив за 1 млрд дол., виявилась Італія (1,388 млрд дол.), тоді як на український ринок італійських товарів було завезено на 876,1 млн дол.

Двостороннє співробітництво України та Європи (ІНФОГРАФІКА), фото-1

Показовими наведені вище цифри є в контексті того, що з перелічених вище країн далеко не завжди кількість міждержавних угод виявляється пропорційною обсягам торгівлі та інвестицій. Так, наприклад, за 206 міжурядових угод, що нині діють між Україною та Білоруссю, білоруські інвестиції до України в 2017 році склали всього 31,7 млн дол. До прикладу, Нідерланди, з якими у нас ратифіковано 36 міжурядових угод, цього року вже інвестували в нашу країну понад 6,3 млрд дол. Лідером за цим показником є Кіпр (понад 9,9 млрд дол. інвестицій з початку року), але, беручи до уваги, що ця острівна країна є одним з найпопулярніших у світі офшорів, ці цифри навряд чи можна вважати показовими. Третя за обсягами інвестицій в Україну в 2017 році – Велика Британія (майже 2,2 млрд дол.).

Двостороннє співробітництво України та Європи (ІНФОГРАФІКА), фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Імпорт #експорт #Європа #інфографіка
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...