• Головна
  • Завдяки волинянам до бюджетів надійшло майже 2 мільярди ПДФО
18:53, 12 жовтня 2017 р.

Завдяки волинянам до бюджетів надійшло майже 2 мільярди ПДФО

Завдяки волинянам до бюджетів надійшло майже 2 мільярди ПДФО

Завдяки волинянам, котрі отримують легальні доходи, до бюджетів надійшло майже 2 мільярди ПДФО.

У січні-вересні 2017 року з легальних доходів волинян до бюджетів усіх рівнів сплачено 1 мільярд 987 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб, - повідомляє управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

Завдяки підвищенню стандартів в оплаті праці, відповідальній позиції працедавців та громадян, котрі піклуються про легальну зарплату, бюджети отримали на 46,2 відсотка більше ПДФО проти аналогічного періоду торік, - звертають увагу в ГУ ДФС у Волинській області.

«Саме податок на доходи фізичних осіб, від стану сплати якого нині найбільшою мірою залежить фінансова самостійність громад, буде  бюджетоутворюючим в наступні роки - у цьому переконує практика. Тож питання легалізації доходів залишається одним з найбільш актуальних для фахівців ДФС та органів місцевої влади», - наголошує перший заступник начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталій Чуй.

Водночас в ГУ ДФС у Волинській області акцентують увагу на ще одному важливому аспекті обов’язковості легального працевлаштування.

«Враховуючи положення пенсійної реформи, на відповідні виплати можуть претендувати лише офіційно працевлаштовані громадяни. Перефразовуючи відоме прислів’я можна констатувати, що про честь та майбутню пенсію треба дбати змолоду», -  підкреслив Віталій Чуй. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...