15:10, 13 жовтня 2017 р.

Фестиваль Meridian Lutsk в цифрах

Фестиваль Meridian Lutsk в цифрах

Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Lutsk протягом трьох днів зібрав до тисячі відвідувачів.

Літературне дійство відбувалося на дванадцятьох локаціях і його учасниками стали 34 письменники та актори, - повідомляють організатори.

За 549 днів підготовки команда з семи осіб і 40 волонтерів не просто реалізувала задум, а й перевершила власні очікування.

Якщо ви були відвідувачем фестивалю, то могли звернути увагу на те, що участь у фестивальному книжковому ярмарку взяли також 387 кг книг, значна частина яких уже мирно стоїть на полицях волинян.

В рамках фестивалю було проведено 21 подію, про які (як і про сам фестиваль попередньо) було зроблено більше сотні публікацій в українських та іноземних ЗМІ, записано 15 виступів на радіо й телебаченні, знято на камеру 17 коментарів та інтерв’ю, проведено 2 виступи на всеукраїнських книжкових ярмарках у Києві та Львові.

Міжнародний масштаб фестивалю відображається ще й в тому, що учасники з 6 країн сумарно подолали 22700 км шляху, аби відвідати Луцьк.

На Meridian Lutsk присутні заслухали 546 віршів і 34 сторінки прозових текстів мовою оригіналу та в перекладі. Звісно, триматись у тонусі й теплі допомогли 80 літрів червоного сухого вина, - зрештою, ми ж обіцяли, що поезія та вино будуть текти ріками у Луцьку!

Ми ще довго згадуватимемо фестиваль і спогади вже ніколи не зітруться з нашої свідомості, бо є незаперечні докази – 31 гігабайт фотографій з Meridian Lutsk, які нам надали 5 фотографів.

Під час організації та проведення Міжнародного поетичного фестивалю Meridian Lutsk ніхто не постраждав.

Організаторами було здійснено 9 поїздок на відділення «Нової пошти», випито 8 пляшечок валер’янки, побито 1 смартфон і залучено багато-багато грошей.

Організатори: Мистецьке об’єднання «стендаЛь», Міжнародна літературна корпорація Meridian Czernowitz, Департамент культури Луцької міської ради, Роман Бондарук.

Партнери: Волинська обласна рада, Генеральне консульство Республіки Польща в Україні, «Ідейл», «Кромберг енд Шуберт Україна», Волинська обласна друкарня, Волинська організація Національної спілки письменників України.

Фестиваль Meridian Lutsk в цифрах, фото-1
Фестиваль Meridian Lutsk в цифрах, фото-2
Фестиваль Meridian Lutsk в цифрах, фото-3
Фестиваль Meridian Lutsk в цифрах, фото-4
Фестиваль Meridian Lutsk в цифрах, фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#MeridianLutsk
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...