• Головна
  • ТОР-5 порад як уникнути труднощів при купівлі або продажу житла
13:45, 17 жовтня 2017 р.

ТОР-5 порад як уникнути труднощів при купівлі або продажу житла

ТОР-5 порад як уникнути труднощів при купівлі або продажу житла

Купівля та продаж нерухомості - відповідальний  та серйозний крок для кожної зі сторін угоди.

Тому варто пам'ятати деякі маленькі нюанси, на які ми зазвичай не звертаємо уваги, а вони суттєво впливають на перебіг укладання договору.

По-перше, якщо ви вирішили до угоди залучити третю сторону - ріелтора, то не забувайте, що його послуги не безкоштовні. Якщо продавець не оплачує роботу ріелтора, то покупець - навпаки.

По-друге, коли знайдено покупця на житло, то все йде за сценарієм: я тобі - ти мені. Продавець знімає оголошення про продаж, покупець оплачує завдаток. Якщо ж угоду розірвано, пам'ятайте, що коли ініціатором припинення співпраці був покупець, то завдаток йому не повертають. Якщо угоду розірвав покупець, то сплачує другій стороні подвійний завдаток.

По-третє, покупець має право вимагати від продавця довідку з ЖЕКу про кількість прописаних мешканців квартири. Переконайтесь, що вони усі втратили право на нерухомість. Якщо ж в помешканні прописані малолітні діти, то вимагайте дозвіл на продаж з Органу опіки та піклування.

По-четверте, покупець має право вимагати довідку про відсутність заборгованості за комунальні послуги.

 І, насамкінець, якщо ви свідомо занижуєте вартість нерухомості, щоб не сплачувати велике держмито, то переконайтесь у співпраці іншої сторони. У випадку непорозумінь в усіх документах фіксуватиметься вказана вами занижена ціна і нічого вже не виправиш, і не доведеш.




Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#продаж #квартири #купівля #нерухомість
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...