• Головна
  • Рекрутингове чи кадрове агентство : де швидше знайти роботу
19:30, 17 жовтня 2017 р.

Рекрутингове чи кадрове агентство : де швидше знайти роботу

Рекрутингове чи кадрове агентство : де швидше знайти роботу

Чимало людей, напевно, чуло про кадрові та рекрутингові агентства, але чи всі ми розуміємо відмінності між ними. Давайте коротко охарактеризуємо кожне з ним, щоб зрозуміти, яке нам вигідніше в пошуках роботи.

За кількістю кадрових агентств більше, ніж рекрутингових. Але це не випадково. Кадрові агентства працюють з усіма шукачами роботи, рекрутингові, насамперед, з тими, у кого досвід за плечима та відповідна освіта.

Їх об’єднує одне – ринок праці, однак підходи до використання ресурсів цього ринку зовсім різні.

Рекрутингові агентства не беруть грошових виплат з безробітного, навпаки їх роботу оплачує працедавець, який зацікавлений в якнайшвидшому пошуку висококваліфікованого спеціаліста. Таке можуть дозволити собі лише серйозні фірми, котрі міцно стоять на ногах і не бояться потратити зайвих коштів на пошук професіонала своєї справи.

Кадрові агентства працюють навіть з клієнтами без досвіду роботи, без закінченої освіти, однак за свої послуги беруть з них щорічну умовну плату відразу або з першої заробітної плати.

Рекрутингове агентство хоча й не обіцяє вам успіху, але й від пошуку не відмовляється. Надсилає вам пропозиції варті вашого фахового статусу.

Кадрові агентства обіцяють вам успіх, розсилають безліч вакансій, які не завжди відповідають вашому фаху. Однак не варто впадати у відчай, адже і серед цієї усієї гамми професій може знайтися та, котра вас зацікавить.

Рекрутингові агенції курують вашу роботу до цілковитого працевлаштування. Складанням професійного резюме, портфоліо, допомогою під час стажування забезпечує рекрутингове агентство.

Кадрове агентство забезпечує вас роботою без додаткової допомоги.

Отже, давайте підсумуємо: якщо вам потрібно якнайшвидше знайти роботу і не обов’язково по фаху, ви згідні переглянути всі наявні пропозиції агентства і заплатити за допомогу в пошуку грошовий внесок – вам в кадрове агентство.

Якщо ви шукаєте високооплачувану роботу відповідно до свого досвіду, фаху, професійних навичок, заради цього готові почекати на гідне працевлаштування - то вам в рекрутингове агентство.

Відсутній досвід, обмаль професійних навичок, однак потреба в гідній оплаті праці – допоможе кадрове агентство.

Наявний досвід, вища професійна освіта, присутні вміння та навички в певній галузі діяльності, вимога гідної оплати праці – враховує рекрутингове агентство.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#робота #працевлаштування #агентства
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...