• Головна
  • Скільки волиняни сплатили податку на майно
10:15, 19 жовтня 2017 р.

Скільки волиняни сплатили податку на майно

Скільки волиняни сплатили податку на майно

Завдяки власникам нерухомості місцеві громади Волині отримали понад 31,5 мільйона гривень податку на майно.

Про це повідомляють у відділі організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

За підсумками дев’яти місяців 2017 року місцеві громади Волині поповнилися на понад 31,5 мільйона гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Таким чином, цього року місцеві бюджети Волині отримали цього податку на 71,7 відсотка більше проти аналогічного періоду торік.

«Запровадження податку на нерухомість, як складової податку на майно - один з важливих механізмів забезпечення фінансової самостійності територіальних громад. Від того, наскільки відповідальними будуть власники нерухомості, що підлягає оподаткуванню, залежить чи отримають додаткові кошти для вирішення соціально-економічних питань громади», - наголошує перший заступник начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталій Чуй.

Посадовець підкреслив, що зі свого боку фахівці ДФС проаналізували наявну в базах інформацію та своєчасно сформували відповідні повідомлення –рішення, які вручено платникам. Окрім того, громадяни - власники нерухомого майна мають можливість звірити наявну в ДФС інформацію щодо майна, яке оподатковується.

«Органи місцевого самоврядування, на території яких знаходяться об’єкти нерухомості, що підлягають оподаткуванню, теж повинні в межах повноважень вживати заходів з тим, щоб визначені від оподаткування майна кошти своєчасно надходили в бюджети громад. Лише спільні зусилля сприятимуть максимальному наповненню усіх бюджетів», - підсумував Віталій Чуй.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податок #майно #нерухомість
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...