• Головна
  • На Волині втричі скоротилися черги дошкільнят
17:20, 21 серпня 2012 р.

На Волині втричі скоротилися черги дошкільнят

Черги у дошкільні заклади Луцька скоротилися на третину. Про це йдеться на сайті міськради.

На засіданні постійної комісії міської ради з питань освіти, науки, культури, мови депутати Анатолій Пархомюк, Андрій Калахан, Аскольд Пекарський, Віталій Кварцяний заслухали інформацію начальника управління економіки міської ради Любові Ковпак про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку міста на 2012 рік за підсумками першого півріччя та звіт про виконання бюджету міста за І-ше півріччя 2012 року начальника управління фінансів та бюджету міської ради Лілії Єлової.

Членів комісії цікавило, як виконуються міські цільові програми в галузі освіти і культури. Як зазначали доповідачі, станом на 1 липня вони виконані на 50 відсотків. Належно підготовлені навчальні заклади міста до нового навчального року. Начальник управління освіти міської ради Олег Гребенюк доповів про стан функціонування дошкільних закладів і позашкільних установ міста Луцька. Зокрема, позашкільні заклади фінансуються виключно з міського бюджету. Вдалося не тільки зберегти їхню мережу, а й у Палаці учнівської молоді ввести чотири нові штатні одиниці.

За півріччя  на третину скоротилася черга у дошкільні навчальні заклади. Якщо рік тому вона сягала 1500, то тепер менше тисячі. У червні у дошкільних закладах було відкрито 4 додаткові групи, цими днями почне функціонувати ще 5, у яких дошкільну освіту здобуватимуть більше 200 маленьких лучан. У кінці жовтня планується відкриття нового дитячого садочка на 10 груп  для понад 250 дітей. Покращується матеріальна база діючих дошкільних закладів, було придбано меблі, побутову техніку, відремонтовано харчоблоки, каналізацію та тепломережі, дахи.

Депутати  обговорили  програму формування естетично-екологічної культури, гармонійних відносин людини і природи для дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах Луцька на 2012-2015 роки та положення про особливості навчання регіональними мовами або мовами меншин у комунальних навчальних закладах міста Луцька.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...