• Головна
  • Що буде із занедбаною вежею Чарторийських у Луцьку?
10:15, 23 жовтня 2017 р.

Що буде із занедбаною вежею Чарторийських у Луцьку?

Що буде із занедбаною вежею Чарторийських у Луцьку?

Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 триває і для Луцька результати не забаряться, як свідчить ZIK.

На час засідання спільного моніторингового комітету програми у Мінську підбили підсумки конкурсу проектів у сфері збереження спільної культурної та природної спадщини.

З поданих на конкурс 146 проектів до 17 найкращих увійшов і проект «Нове життя старого міста: ревіталізація пам’яток історичної та культурної спадщини у Луцьку та Любліні».Основними об’єктами, які підпадатимуть під ревіталізацію, стануть Вежа Чарторийських окольного замку в Луцьку та Готична вежа у Любліні.

Оборонна вежа Чарторийських – це залишки укріплень Окольного (Нижнього) замку, який був побудований у XIV-XV століттях з метою збільшення обороноздатності Верхнього замку. У потужних мурах Окольного замку нараховувалось вісім веж – чотири дерев’яні та чотири муровані, з яких збереглась лише одна – мурована вежа Чарторийських.

Що буде із занедбаною вежею Чарторийських у Луцьку?, фото-1

 Орієнтовний бюджет проекту 1,5 мільйона євро, однак він все ще на стадії погодження. Невдовзі розпочнеться процедура контрактування. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вежаЧарторийських #міжнароднеспівробітництво #замок #ревіліталізація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...