• Головна
  • Німецькі місіонери відвідали волинські виховні колонії (ФОТО)
12:58, 22 серпня 2012 р.

Німецькі місіонери відвідали волинські виховні колонії (ФОТО)

Представники місії з Німеччини відвідали у серпні установи виконання покарань з метою надання благодійної допомоги засудженим та планування подальшої співпраці з волинськими установами виконання покарань. Представники місії щорічно під час своєї відпустки долають більше тисячі кілометрів, щоб відвідати Україну і донести Слово Боже до тих, кому це справді необхідно. Про це «Перець Волинський» повідомила старший інспектор у зв’язках із ЗМІ та громадськістю управління ДПтС України у Волинській області Ольга Купчинська.

Німецькі місіонери відвідали волинські виховні колонії (ФОТО), фото-1

Допомога християнської місії полягає у виховній та педагогічній роботі із засудженими – місіонери проводять бесіди на релігійну тематику та проповідують норми християнської моралі. У результаті духовно-просвітницької бесіди представників місії Благовістя Маневицької ВК №42 двоє засуджених прийняли покаяння в ході спільної молитви. Релігійні діячі значно допомагають у роботі персоналу в напрямку перевиховання засуджених, через покаяння засуджені приходять до віри, до бажання виправитись та повернутись з місця позбавлення волі повноцінним громадянином суспільства.

Німецькі місіонери відвідали волинські виховні колонії (ФОТО), фото-2

Разом з тим, місія Благовістя допомагає установам виконання покарань матеріально. До Ковельської виховної колонії для неповнолітніх засуджених передали солодощі та письмове приладдя, Цуманській виправній колонії (№84) допомогли верхнім одягом та фарбами, а засуджені Маневицької виправної колонії (№42) отримали теплі одіяла. У засуджених залишились не лише приємні спогади від спілкування з місіонерами, а й література релігійної тематики.

Без перебільшення важливу роль у роботі із засудженими установ виконання покарання Волинської області відіграє співпраця з релігійними організаціями, благодійними організаціями, фондами, громадськими організаціями, службами у справах дітей та молоді місцевих органів самоврядування.

Душпастирською роботою в установах виконання покарань області займаються громади різних релігійних конфесій, серед них активно працюють над духовністю засуджених пенітенціарних закладів області представники «Української місії Благовістя». Місія надає допомогу соціально незахищеним верствам населення вже десять років поспіль. Цьогоріч представники місії присвятили свій час волинським виправним та виховній колоніям.

Наступний візит німецькі представники місії запланували здійснити на Новорічно-різдвяні свята.
 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...