• Головна
  • Як забудовники приваблюють покупців
11:19, 24 жовтня 2017 р.

Як забудовники приваблюють покупців

Як забудовники приваблюють покупців

Нестабільність на ринку нерухомості спричинена багатьма факторами, однак фінансово виправдана. Забудовники перестали використовувати зниження цін як єдиний стимул збільшення попиту, а натомість використовують фінансові механізми впливу на ринок і не тільки.

Для цього є 2 основні причини, - інформує domik.ua.

По-перше, ціна на ринку новобудов досягла свого «дна», тобто нерідко ціна житла рівна собівартості. Такий демпінг не може тривати довго.

По-друге, платіжноздатний попит майже вичерпаний. Серед покупців переважають ті, у кого недостатньо фінансів і єдиною можливістю придбати житло є відтермінування платежу на тривалий період.

Саме таким покупцям забудовники пропонують інші механізми придбання житла:

1) Розстрочка (придбання житла на виплат). Такий механізм найчастіше практикується забудовниками. Перший внесок складає 50% від загальної вартості житла, залишок суми виплачується протягом двох наступних років, або до закінчення будівництва.

2) Іпотечні програми. Цей механізм активно проштовхується на ринок з 2016 року. Всі великі будівельні компанії у співпраці з банками пропонують іпотечні кредити з вигідною відсотковою ставкою на термін 1-2 роки. Однак іпотечні програми не набули ще великої популярності через високі відсоткові ставки на тривалий час кредитування.

3) Лізинг. Поки в Мінрегіоні ще остаточно не розробили державну програму лізингу житла. Цей механізм вигідний і забудовникам, і покупцям, однак забудовники не охоче ним послуговуються через неможливість її реалізації законним шляхом.

До інших механізмів приваблення покупця належать нові формати житлових комплексів: від повноцінного консьєрж-сервісу до ремонту за індивідуальним дизайном.

Вас можуть зацікавити такі статті:

ТОР-5 порад як уникнути труднощів при купівлі або продажу житла;

Ціни на квартири Луцька в жовтні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#продаж #квартири #нерухомість
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...