• Головна
  • Найстаршим абітурієнтом на Волині стала мама чиновника
09:30, 23 серпня 2012 р.

Найстаршим абітурієнтом на Волині стала мама чиновника

55-річна мама одного із посадовців Волинської облдержадміністрації стала найстаршим абітурієнтом вступної кампанії-2012.

Відомості про вік абітурієнтів та особливості цьогорічної вступної кампанії повідомило обласне управління освіти і науки ОДА. 

Найстарші абітурієнти цього року – жінки. Одна них навчатиметься у Волинському інституті імені В’ячеслава Липинського Міжрегіональної Академії управління персоналом. Як повідомили у виші, 55-річна жінка зараз працює на посаді бухгалтера і обрала факультет «облік і аудит» через необхідність отримати документ про вищу освіту. 

Її ровесниця гризтиме граніт науки у Луцькому національному технічному університеті на факультеті бізнесу за спеціальністю «Управління інноваційною діяльністю». 55-річна абітурієнтка хоча і має вищу освіту, достойну посаду в «ПриватБанку» і близьких родичів в облдержадміністрації, вирішила удосконалити власний інтелектуальний рівень новими підходами і методами креативного мислення, які викладатимуть професори вишу. 

Популярність вищої освіти серед старшого покоління заможних волинян росте, - повідомляє джерело в ЛНТУ. Бабусі і дідусі відчувають недостатність диплома як своєрідну вину перед сім’єю, і йдуть навчатися, щоб не відстати від «багатих і знаменитих» дітей та внуків.

За інформацією обласного управління освіти і науки, цьогоріч серед абітурієнтів до волинських вишів немає зовсім юних волинян: поступають вчитися з 17-ти років. Проте, серед вступників є іноземці, - громадяни сусідніх Росії та Білорусії, а також новоспечені студенти із Замбії та Нігерії. Найбільше абітурієнтів з інших країн вчитимуться у Волинському національному університеті імені Лесі Українки, однак на пари в ЛНТУ теж ходитиме африканець, який вже встиг стати зіркою місцевих ЗМІ. 

Відповідальний секретар приймальної комісії ЛНТУ Валентин Талах зазначає, що загаломконкурс в ЛНТУ більший, ніж в середньому по Україні. Тобто, на думку Талаха, до волинського вузу важче поступити, ніж до столичного. Наприклад конкурс на «економіку» цьогоріч був 47 людей на місце, тоді як середній конкурс по Україні – 7,16.

Найпопулярніші спеціальності в ЛНТУ: економіка (47 людей на місце), комп’ютерна інженерія (16 людей), автомобільний транспорт (14 людей на місце) та неочікуваним фаворитом стала екологія – майже 13 людей на місце.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...