• Головна
  • Невтішні показники трудової еміграції в Україні
12:54, 27 жовтня 2017 р.

Невтішні показники трудової еміграції в Україні

Невтішні показники трудової еміграції в Україні

За останній час в Україні зросла кількість громадян, які бажають працювати за кордоном.

Так, згідно з даними опитування Соціологічної групи "Рейтинг", 44% українців виявили бажання працювати/отримати роботу за кордоном, а 53% такого бажання не відчувають, - пише УкрОбоз.

При цьому серед молоді бажаючих отримати роботу за кордоном 68%, серед осіб середнього віку - таких 52%, а серед старших - лише 20%.

Найчастіше основною мотивацією в бажанні працювати за кордоном респонденти називали високий рівень зарплати в інших країнах (72%).

Кращі умови праці, бажання заробити на житло (навчання дітей, лікування родичів і т.п.), реалізацію як професіоналів, висока якість соціального захисту як причин свого бажання отримати роботу за кордоном називали від 16 до 20% опитаних.

7% опитаних причинами визначили можливість відкрити власну справу і бажання отримати досвід роботи в міжнародних компаніях.

Найчастіше серед країн, у яких би хотіли працювати респонденти, українці називали Німеччину (37%).

У Польщі хотіли б працювати 26%, США - 22%, Канаді - 21%, Чехії - 16%, Італії - 15%, Великобританії - 14%, Франції або Швеції - по 12%, Ізраїлі - 11%, Іспанії - 9% , Нідерландах - 7%, у Росії - 6%.

44% опитаних заявили, що не мають взагалі жодних шансів поїхати в майбутньому на роботу за кордон. 30% оцінили свої шанси отримати роботу за кордоном як незначні, 17% - як значні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ринокпраці #еміграція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...