• Головна
  • Загальна картина безробіття в Україні
09:25, 30 жовтня 2017 р.

Загальна картина безробіття в Україні

Загальна картина безробіття в Україні

За даними Держстату, у вересні рівень безробіття в країні зменшився на 2,9 % в порівнянні з серпнем 2017 р. Так, наприклад, якщо в серпні в країні налічувалося майже 312 тис. безробітних, то у вересні їх стало 303 тисячі.

На 1 робоче місце зараз претендує 4 особи, - пише Сьогодні.

Міністр соціальної політики Андрій Рева зазначив, що безробітних в Україні близько 2 млн. осіб, 300 тис. з яких перебувають на обліку в службі зайнятості .

"Трохи більше 300 тисяч українців стоять на обліку в службі зайнятості. Але є методологія Міжнародної організацією праці, згідно з якою, в Україні рівень безробіття десь на рівні 9%. Або 1 млн 900 тис. осіб. Це той рівень безробіття, який реально існує в країні", - повідомив Рева.

В Україні набагато більше безробітних жінок, ніж чоловіків.

За останніми даними Держстату, зараз є майже 172 тис. непрацюючих жінок і 131 тис. чоловіків. Водночас жінкам частіше вдається знайти роботу. Так, протягом вересня цього року знайшло роботу трохи більше 30 тис. осіб, з них - 19,2 тис. жінки і всього 11,1 тис. чоловіки. Така тенденція спостерігається з червня 2017 року .

А ось ще в квітні працевлаштувалася найбільша кількість людей з початку року - 57,5 тис., тобто 22,1 тис. осіб складали жінки і 35,4 тис. чоловіків .

.jpg_04

.jpg_04

До того ж, за даними Держстату, жителям міста знайти роботу набагато складніше: так у вересні цього року в країні нараховувалося 183,6 тис. безробітного міського населення і всього 119,4 тис. сільського населення. Така ситуація залишається незмінною протягом тривалого часу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ринокпраці #робота #вакансії #Держстат #безробіття
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...