• Головна
  • Створено кишеньковий УЗД-апарат, що працює в парі зі смартфоном (ВІДЕО)
14:23, 30 жовтня 2017 р.

Створено кишеньковий УЗД-апарат, що працює в парі зі смартфоном (ВІДЕО)

Створено кишеньковий УЗД-апарат, що працює в парі зі смартфоном (ВІДЕО)

Останнім часом смартфони починають використовуватися і в медицині. Вони вже можуть виявляти рак шкіри і виявляти струс мозгу. Величезна міць цих невеликих кишенькових комп’ютерів дозволяє інженерам розробляти безліч переносних технологічних пристроїв, які їх замінюють старі громіздкі аналоги. 

Одним з таких нововведень став Butterfly iQ – невеликий ультразвуковий апарат, який виводить чорно-біле зображення прямо на екран смартфона, - повідомляє "ITECHUA".

Технології пристроїв ультразвукового дослідження останнім часом швидко розвиваються, що дозволяє зменшувати як їх розміри, так і вартість. Однак до сих пір УЗД-апарати коштують великих грошей. Найкращі моделі, що створюють зображення з високою роздільною здатністю, можуть продаватися за ціною вище 100 000 доларів. Philips, один з лідерів на ринку медичних ультразвукових пристроїв, недавно випустив невеликий портативний сканер вартістю близько 6000 доларів.

Butterfly iQ струсане цей ринок ще більше. Вартість нового пристрою буде менше 2000 доларів. Ця ціна робить портативний сканер доступним не тільки для медичних установ, а й для окремих лікарів. Таким чином, Butterfly iQ може стати ще одним пристроєм, що входять в діагностичний набір інструментів кожного лікаря.

Пристрій схвалено для 13 різних клінічних застосувань, що охоплюють весь організм, від черевного і гінекологічного застосування до серцевих або урологічних досліджень. Однак поки пристрій є лише для ліцензованих практиків охорони здоров’я.

Джон Мартін, судинний хірург, на початку цього року тестував Butterfly iQ і несподівано виявив рак на власній шиї.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#УЗД #смартфон #ButterflyiQ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...