• Головна
  • На фіксації втрат тепла можна зробити бізнес
19:27, 30 жовтня 2017 р.

На фіксації втрат тепла можна зробити бізнес

На фіксації втрат тепла можна зробити бізнес

В європейських країнах послуги теплобачення будинків надають давно. Цей метод обстеження об’єкта передбачає вимір інфрачервоного випромінювання, яке він випускає.

Отримані дані можна побачити візуально на дисплеї спеціального приладу — тепловізора. Подібна інформація використовується для виявлення місць витоку тепла в різних будівлях.

Сфера застосування подібної технології досить обширна і породжує кілька бізнес-ідей. За допомогою тепловізора можна обстежити не лише приватні будинки, а й комерційні об’єкти.

Клієнт, який замовив подібну послугу, отримує спеціально підготовлену карту дослідження із зазначенням тих зон, в яких відбувається витік тепла.

Ця інформація дозволяє вжити дієвих заходів, спрямованих на поліпшення теплоізоляції будівлі. Це, в свою чергу, знижує витрати на опалення.

У подібній технології є й інші переваги. Інформація, отримана за допомогою даного методу, дозволяє усунути проблему протягів, а також виявити проблемні зони у ванній кімнаті з теплою підлогою. Теплобачення широко використовується на промислових об’єктах для дослідження вентиляційних систем, проводки і т.д.

Як організувати бізнес на обстеженні будинків тепловізором

Підприємлива людина, яка навчиться користуватися таким приладом, як тепловізор і зуміє грамотно інтерпретувати його дані, зможе заробляти непогані гроші. Благо, сьогодні освоїти застосування цієї інноваційної технології може кожен. Для цього достатньо зайнятися самонавчанням і переглянути відео-уроки в інтернеті.

Планка входу в бізнес з надання послуг теплобачення невисока. Для стартапу буде достатньо 90 тисяч гривень.

На фіксації втрат тепла можна зробити бізнес, фото-1

Велика частина цих коштів піде на придбання новітньої моделі тепловізора. Економити на купівлі обладнання не варто, адже від цього залежить достовірність результатів проведених досліджень. Деяку частину коштів (близько 5-10 тисяч гривень) потрібно буде вкласти в рекламу.

На фіксації втрат тепла можна зробити бізнес, фото-2

На який прибуток може розраховувати бізнесмен, коли наважився зайнятися подібною сферою діяльності?

Вартість послуг по обстеженню будівель за допомогою тепловізора залежить від регіону і від площі досліджуваного об’єкта. У великих містах рівень цін досить високий.

За обстеження будинку площею не більше 50 квадратних метрів беруть приблизно 3-4 тисяч гривень. Виїзд фахівця, а також складання детальної карти дослідження оплачуються окремо.

Таким чином, виконання одного замовлення може принести дохід приблизно в 4-5 тисяч. Щоб окупити стартові інвестиції, підприємцю потрібно буде обслужити 20 клієнтів. Це можна зробити лише за місяць продуктивної роботи.

Також рекомендуємо:

Сам собі господар: прийшов, побачив, утеплив

Не гаємо часу: що і як варто утеплювати вдома?

Заощаджувати зручно: 8 порад про тепло й газ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#теплобачення #тепловізор #бізнес #економія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...