• Головна
  • Як зробити Луцьк "розумним містом"?
08:35, 8 жовтня 2017 р.

Як зробити Луцьк "розумним містом"?

Як зробити Луцьк "розумним містом"?

Наш настрій і натхнення зумовлюють не лише люди й ситуації, а все, що оточує нас у просторі. Яким має бути справді розумне місто, з'ясував Хмарочос.

Баланс із природою

Цей принцип популяризує екологічну оцінку та виявлення вразливих зон, які ставлять під загрозу існування екосистем у міському просторі. Їх у свою чергу можна відновити за рахунок збереження, розпланованого землекористування та створення відкритих просторів, які не чіпатиме рука людини. Великі дендропарки, ботанічні сади, зоопарки, ліси, сквери повинні становити значну частину міської площі. Цей принцип наголошує, що використання ресурсів у житлі можна замінити відновлюваними джерелами енергії, що сприятиме екологічній рівновазі.

Баланс із традиціями

Цей принцип наголошує на необхідності адаптації нової забудови до кліматичних умов місцевості, соціальних обставин, використанні доречних матеріалів та технологій. Це сприятиме збереженню архітектурного стилю та мотивам, які спрямовані на зв’язок з культурними цінностями. Принцип вимагає звертати увагу на історичні пам’ятки. Не блокувати новими будівлями види на історичні будівлі та природу. Рішення з планування мають засновуватися на балансі традицій, охороні історичної архітектурної спадщини і збереженні загальних компонентів та елементів міського малюнка.

Місто має бути створене людьми і для людей.

Компактність і доступність

Однією з основних проблем цього принципу є транспорт. Вдале міське планування сприяє розвитку альтернативних видів транспорту та зменшує залежність від особистих автомобілів. Вдале міське планування має сприяти доступності громадського транспорту та зручному доступу до місць відпочинку, отримання громадських послуг. Створювати умови, щоб більше людей могло прогулюватися парками, скверами, ходити пішки у магазини. Компактні міста є більш розумними й тому, що заохочують містян більше ходити пішки й менше користуватись транспортом. М іська влада повинна планувати квартали з мінімальною кількістю різноманітних ескалаторів, східців та крутих спусків.

Також читайте:

На фіксації втрат тепла можна зробити бізнес

(Не)доступний Луцьк: чи справді місто зручне? 

Новому бізнесу в Луцьку бути: ТОП-5 ідей

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#урбаністика #бізнес #розумнемісто
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...