• Головна
  • Історія ґаджета, що привів до буцегарні
09:12, 6 листопада 2017 р.

Історія ґаджета, що привів до буцегарні

Фітнес-браслети, кардіостимулятори та смартфони. У суді часто використовують гаджети як докази проти їх власників, пише медіадослідниця Надія Баловсяк для Еспресо.

У грудні 2015 року американку Коні Дабейт (Connie Dabate) застрелили у власному будинку. Чоловік загиблої Річард заявив, що Коні стала жертвою грабіжника у масці, який заліз через вікно. Річард назвав точний час трагедії, повідомивши, що бачив, як все відбувалося. Проте поліцейське розслідування показало, що Річард Дабейт брехав. Викрити неправдиві свідчення допоміг трекер фітнес-браслета, що належав його дружині: протягом години після моменту вбивства (названого чоловіком) жінка ще ходила по будинку.

Історія ґаджета, що привів до буцегарні, фото-1

Голосові помічники, та й інші гаджети – смартфони, фітнес-браслети, GPS-навігатори по своїй суті є потенційними пристроями для шпигунства. Їх дані можуть використовувати правоохоронці в розслідуванні злочинів. Але так само їх можуть зламати та підробити дані для того, щоб звинуватити невинну людину у тому, чого вона не робила.

Використання показів "електронних свідків" може порушувати права людини. Тому організації RTI International та RAND Corporation створили групу експертів, яка займатиметься проблемами використання технологій у кримінальних розслідуваннях та судочинстві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#курйоз #фітнес-годинник #кримінал
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...