• Головна
  • Процедуру відкриття рахунку в банку значно спростять
21:23, 2 листопада 2017 р.

Процедуру відкриття рахунку в банку значно спростять

Процедуру відкриття рахунку в банку значно спростять

В НБУ працюють над новою регуляторною політикою, яка поклина спрости процедуру відкриття нового рахунку у банку. У більшості випадків для відкриття рахунку зараз необхідно надати копії документів, особисті дані, і принаймні один раз сходити у відділення особисто.

У майбутньому, за словами Михайла Відякіна, директора департаменту стратегії та реформування банківської системи НБУ, для того щоб відкрити рахунок в будь-якому банку необхідно заповнити онлайн-форму, і ця процедура займе максимум кілька хвилин. Про це повідомляє AIN.

«Ми хочемо створити для нових споживачів фінансового сектора такі умови, щоб у разі, якщо вони вже є клієнтами одного банку, їм не потрібно було проходити повну процедуру ідентифікації в інших банках або в компаніях фінансового сектора», - говорить він.

Користувачу-клієнту одного банку, для створення рахунку в іншому банку, потрібно буде тільки зайти на сайт другого банку і заповнити онлайн-форму. Виходячи з даних, які надав клієнт і електронного цифрового підпису (ЕЦП), система банку звернеться до держреєстру для верифікації даних і потім клієнту в онлайн-режимі приходить підтвердження про те, що рахунок відкритий. Така процедура в ідеалі займе всього кілька хвилин.

Зараз в НБУ йде процес узгодження позицій різних департаментів, після цього будуть підготовлені регуляторні акти. Впровадження даної системи для недержавних банків необов'язкове.

Згідно з озвученим планом, нормативні акти будуть готові вже на початку наступного року.

Також:

Нацбанк пояснив знецінення гривні

Android Pay із сьогоднішнього дня доступний в Україні

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#НБУ #банк #рахунок
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...