• Головна
  • За кошти батьків на волинських учнях випробують електронну систему освіти
14:30, 27 серпня 2012 р.

За кошти батьків на волинських учнях випробують електронну систему освіти

Сьогодні на оперативній нараді голова Волинської обласної адміністрації Борис Клімчук повідомив, що на Волині незабаром стартує пілотний проект по навчанню вчителів для роботи з сучасним обладнанням в рамках проекту «Відкритий світ», інформує «Під прицілом».

Зокрема Борис Клімчук сказав: «27 волинських шкіл будуть брати участь у пілотному проекті з навчання вчителів. 10 відсотків від усієї України припало саме на Волинь».

«Відкритий світ» передбачає створення національної інформаційно-комунікаційної мережі на основі технології 4G, яку буде використано насамперед для потреб шкільної освіти. Пілотний проект полягає у навчанні школярів з 500 шкіл у різних областях на базі електронних підручників та спеціального навчального порталу. Це буде так зване впровадженні інформаційно-комп’ютерних технологій в систему управління освітніми установами.

До проекту потрапили: Івано-Франківська, Рівненська, Вінницька, Київська, Сумська, Волинська, Тернопільська, Дніпропетровська, Луганська, Харківська, Донецька, Львівська, Херсонська, Житомирська, Миколаївська, Черкаська, Закарпатська, Одеська, Чернігівська, Запорізька, Полтавська області, АР Крим та місто Київ.

Варто зазначити, що на сайті проекту йдеться про те, що для реалізації проекту буде закуплено близько 20 тис. електронних пристроїв, щось середнє між ноутбуком і планшетом. Всього буде обрано 3 різні моделі пристроїв, щоб у підсумку визначити найкращий. Передбачається, що батьки школярів самі купуватимуть пристрої в межах безвідсоткового кредиту. Про це повідомив глава Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...