• Головна
  • Загальна картина ділового клімату в Україні (ІНФОГРАФІКА)
17:31, 3 листопада 2017 р.

Загальна картина ділового клімату в Україні (ІНФОГРАФІКА)

Загальна картина ділового клімату в Україні (ІНФОГРАФІКА)

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій оприлюднив інформацію про те як функціює малий та середній бізнес в Україні.

Про це пише телеканал новини «24».

Експерти оцінили регіони України на основі опитування підприємців щодо 4 критеріїв:

  • якість ділового середовища;
  • поточна бізнес-активність;
  • довготривала бізнес-активність;
  • оцінка основних 3 регуляторних процедур (реєстрації, податкового адміністрування, перевірок).

"Перше місце серед регіонів посіла Вінницька область. Це єдина область України, де підприємці позитивно оцінили поточний стан ділового середовища. Також на Вінниччині зафіксовано найвищі довгострокові очікування серед всіх регіонів України", – йдеться у звіті.

Загальна картина ділового клімату в Україні (ІНФОГРАФІКА), фото-1

В середньому організаційні витрати на нове мале або середнє підприємство становлять 27 412 грн. У цю суму входять реєстрація, ліцензування, технічне регулювання, санітарно-гігієнічний контроль та перевірки.

Одне мале або середнє підприємство працевлаштовує в середньому 22 особи, при чому фізичні особи-підприємці працевлаштовують в середньому 3 осіб, а підприємства-юридичні особи – 30 осіб. Три чверті керівників МСП – чоловіки, одна чверть – жінки.

Загальна картина ділового клімату в Україні (ІНФОГРАФІКА), фото-2

Половина МСП мають або відділ маркетингу, або окремого співробітника, який повністю або частково займається питаннями маркетингу на підприємстві. 57% підприємств мають бізнес-план або стратегію розвитку бізнесу, якої вони дотримуються.

Такі підприємства працюють переважно на місцевому ринку (міста або області). І більше половини з них не планують виходити на нові географічні ринки протягом наступних двох років. Основні причини цього – брак фінансування, відсутність партнерів за кордоном та непередбачуваність торговельної політики України.

Український бізнес не довіряє банківській сфері. 67% усіх малих та середніх підприємств ніколи не брали кредити у банків. У сфері IT банкам не довіряють аж 80% підприємств.

Основними перешкодами для розвитку підприємства бізнесмени назвали низький попит (59%), несприятливу політичну ситуацію (44%) та високі ставки податків (35%). На сплату податків у 2016 році підприємства витрачали в середньому 24,9% доходу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бізнес #інфографіка #МСП
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...