• Головна
  • В Україні удосконалять систему реєстрації
16:22, 3 листопада 2017 р.

В Україні удосконалять систему реєстрації

В Україні удосконалять систему реєстрації

У Міністерстві внутрішніх справ працюють над удосконаленням системи реєстрації місця проживання.

Удосконалення системи реєстрації місця проживання здійснюватиметься протягом наступних двох років міжвідомчою робочою групою, - повідомляють у прес-службі МВС України.

«МВС України бачить своїм завданням удосконалення чинної системи реєстрації місця проживання таким чином, що вона реально забезпечувала право кожного мешканця України на вільний вибір місця проживання та свободу пересування, а також гарантувала його виборчі права в тій місцевості, в якій він мешкає», – наголосила Тетяна Ковальчук.

За її словами, Україною успадкована від радянської системи «прописки» фактично дозвільна система реєстрації місця проживання. Вона, з одного боку, створює для населення зайві перешкоди у реєстрації їх реального місця проживання, а, з іншого, ускладнює облік населення державою та ефективне функціонування усіх сфер державної політики.

Кінцевим результатом такої спільної роботи державної влади, міжнародних партнерів та громадянського суспільства має стати спрощення реєстрації свого місця проживання для кожної людини, яка мешкає в країні, з метою полегшення її доступу до адміністративних та соціальних послуг, а також гарантування державою її прав.

Члени робочої групи досліджуватимуть найбільш вразливі від недосконалої системи реєстрації місця проживання верстви населення, їх кількісний склад та типові проблеми, розроблятимуть відповідні зміни до законів України та підзаконних нормативних актів, постійно інформуючи громадськість про прогрес в цьому напрямку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Реєстрація #МВС
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...