• Головна
  • В Україні проживає понад 7 мільйонів курців
21:38, 4 листопада 2017 р.

В Україні проживає понад 7 мільйонів курців

В Україні проживає понад 7 мільйонів курців

Станом на 2017 рік кількість дорослих курців в Україні становить 7,2 млн людей.

Про це сказано в матеріалах презентації банку з оцінки видатків, пов'язаних зі споживанням тютюну, - інформують "Українські Новини".

"Порівняно з 2010 роком, 2017-й засвідчив 20%-е відносне скорочення частки населення, що курить тютюн щодня. Це значною мірою пов'язано зі скороченням паління серед чоловіків, тому що жодного істотного скорочення серед курців-жінок не спостерігалося. Усього станом на 2017 рік щодня курять 7,2 млн дорослих українців (35,9% всіх дорослих чоловіків і 7% всіх дорослих жінок)", - йдеться в матеріалах.

Світовий банк вважає, що стратегії щодо оподатковування повинні бути зосереджені, насамперед, на результатах щодо здоров'я, а вже потім на перевагах для фіскальної сфери.

При цьому податки на тютюнові вироби скорочують їхнє споживання тільки тоді, коли вони зменшують економічну доступність сигарет.

"В Україні економіка стабілізується, тому сигарети стануть доступнішими для споживачів, що збільшить їхнє споживання, якщо тільки темпи зростання податків на тютюнові вироби не будуть ще більш високими", - вважають у банку.

За його даними, усього на планеті курить 22% дорослого населення, і майже 80% з 1,3 млрд курців у світі проживають у країнах з низьким і середнім рівнем доходів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Статистика #куріння
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...