• Головна
  • Кількісна конкуренція витісняє аферистів, - голова держбудконтролю про реформи
10:54, 6 листопада 2017 р.

Кількісна конкуренція витісняє аферистів, - голова держбудконтролю про реформи

Кількісна конкуренція витісняє аферистів, - голова держбудконтролю про реформи

Реформи у системі держархбудконтролю встановлюють чіткі та прозорі правила взаємодії з усіма учасниками будівельної галузі.

Державна архітектурно-будівельна інспекція (ДАБІ) готова підтримати кожного чесного інвестора, - пише Gazeta.ua, посилаючись на голову ДАБІ Олексія Кудрявцева.

"Завдяки зрозумілим та прозорим правовим механізмам у будівельній сфері України за останні місяці виокремилося кілька позитивних тенденцій. По-перше, на ринку з'явилися нові інвестори малого і середнього сегменту. По-друге, менше стало самочинної забудови. По-третє, кількісна конкуренція поступово витісняє з галузі недобропорядних забудовників та аферистів", – підкреслив Олексій Кудрявцев.

Ще одним фактором інвестиційної привабливості регіонів стала децентралізація системи держархбудконтролю.

В рамках децентралізації системи держархбудконтролю місцеві громади отримують дієвий механізм, що надає їм право контролювати весь містобудівний цикл на своїй території – від виділення земельної ділянки під будівництво до прийняття об'єктів в експлуатацію. А відповідно – вирішувати проблеми просторового планування територій, зокрема, щодо розміщення соціальних об'єктів, будівництва об'єктів інфраструктури та житлового фонду.

"Залучення інвестиційних коштів в економіку міст та селищ має велике значення для розвитку регіонів, де вони розташовані. Ми зі свого боку, передаємо повноваження на місця, спрощуємо процедури та готові до співпраці, щоб інвестори безперешкодно заходили на український будівельний ринок. Адже це нові робочі місця, податки в бюджет, якісна продукція за помірними цінами для українців", - підсумував чиновник.

Ще рік тому Державна архітектурно-будівельна інспекція України ініціювала зміни до містобудівного законодавства. Саме в них закладено основні зміни, що вже сьогодні мають позитивні наслідки для будівельної галузі. Серед них – значне пожвавлення будівництва для малого та середнього бізнесу, зменшення появи нових самочинних будівництв та будівельних афер.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Держбудконтроль #забудовники #ринокнерухомості
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...