• Головна
  • Вступникам: Як отримати додаткові бали до ЗНО?
ЕКСКЛЮЗИВ
14:29, 6 листопада 2017 р.

Вступникам: Як отримати додаткові бали до ЗНО?

ЕКСКЛЮЗИВ
Вступникам: Як отримати додаткові бали до ЗНО?

Учасники вступної кампанії 2018 року стикнуться з низкою змін, власкор 0332 з'ясував, як вступник до Східноєвропейського національного університету може отримати додаткові бали до тих, що набрав на ЗНО.

ОЛІМПІАДА: КОМУ ЦІКАВО?

Цими днями розпочався дистанційний етап Усеукраїнської олімпіади з фізики для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти на спеціальності природничо-математичного та інженерно-технічного спрямування.

ТУРИ: СКІЛЬКИ І КОЛИ?

До  7 грудня триває дистанційний тур;

Під час проведення дистанційного туру учасники Олімпіади розв'язують офіційно оприлюднені завдання. Скановані розв’язки з реєстраційною карткою учасника потрібно надсилати на електронну адресу: [email protected]

Упродовж 911 грудня 2017 – очний.

До очного туру запрошують учасників, які справилися найкраще. Там вони працюють з новими завданнями. За результатами Олімпіади, вступник може отримати від 1 до 20 балів, які додадуть до результату його сертифікату ЗНО. Таким чином, не обов'язково брати участь у IV етапі Весукраїнської учнівської олімпіади, як це було раніше. 

БАЛИ: ЩО НОВОГО?

Кожен учасник, який пройшов два тури, отримає офіційний сертифікат як документ, що засвідчує рейтинг і буде врахований при вступі на відповідні спеціальності в СНУ.

Завідувач відділу фізико-математичних дисциплін ВІППО Валентин Савош коментує:

Ця Олімпіада дозволяє отримати до 20 додаткових балів. Наприклад, щоб здобути 20 балів на тестуванні ЗНО  з фізики, необхідно правильно ров'язати всі десять задач, які не мають відкритої відповіді. Результати попередніх років показують, що це завдання не з легких.

За докладнішою інформацією звертайтеся до Факультету інформаційних систем, фізики та математики СНУ імені Лесі Українки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вступникам #фізика #СНУ #олімпіада #ЗНО #рейтинг
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...