• Головна
  • #ЯнеДаю: українці запустили цікавий флешмоб
20:07, 6 листопада 2017 р.

#ЯнеДаю: українці запустили цікавий флешмоб

Згідно з останнім соцопитуванням фонду Democratic Initiatives Foundation-Фонд "Демократичні Ініціативи", протягом останнього року близько 25% українців давали хабарі.

Transparency International Ukraine та Transparency International ініціювали міжнародний флешмоб для об'єднання позитивних історій боротьби з корупцією, - зазначають організатори у Facebook.

#ЯнеДаю: українці запустили цікавий флешмоб , фото-1

«Мета цьогорічної кампанії «Я не даю» – пробудити у людях відчуття власної відповідальності за потурання корупції. Вивести з тіні замовчувану проблему побутової корупції, прирівнявши її до проблеми насилля, та запитати в українців – як самі собі вони пояснюють дачу хабара? Показати тим, хто має сміливість та небайдужість, аби боротися з корупцією, що вони не одні, що вони роблять корисну та важливу справу і нас таких багато», - повідомила Ольга Тимченко, керівник департаменту комунікації ТІ Україна.

Міжнародний флешмоб відбудеться протягом листопада у соцмережах за хештегами #ЯнеДаю #IDontBribe, де люди ділитимуться своїми власними історіями зустрічі з корупцією та відмови від неї.

Про досвід протидії корупції можна читати в соцмережах та за хештегами #ЯнеДаю #IDontBribe.

Довідково:

Комунікаційна кампанія «Я не даю» була розроблена відомою креативною агенцією PROVID, яка запропонувала найкращу концепцію на окреслену проблематику.

Кампанія складається з двох хвиль. Перша – провокує, підіймає проблему, та приводить людей на статтю комунікаційної платформи www.decorruption.org.ua про важливість самостійної протидії корупції.

Друга хвиля відбудеться за участі відомого українського поета Сергія Жадана та популярної телеведучої Тетяни Даниленко, яка транслюватиме найвражаючі історії успіху із флешмобу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЯнеДаю #флешмоб #корупція #TransparencyInternational
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...