• Головна
  • УЗД при вагітності: необхідна шкода?
12:02, 7 листопада 2017 р.

УЗД при вагітності: необхідна шкода?

УЗД при вагітності: необхідна шкода?

Ультразвукове сканування - це коли ультразвукові сигнали, які відправляються дитині, відображаються на тілі дитини, щоб створити зображення на екрані, яке відстежує стан і рух дитини. Кістка і інші тверді тканини відскакують від сигналів ультразвукових променів. Колір цих зображень виглядає білим в зображенні, утвореному, тоді як м'які тканини виглядають сірими за кольором. Раннє сканування вагітності може дати перше уявлення про вашу дитину, і ви можете роздрукувати його на пам'ять.

Про це йдеться на сайті "WomanEL.com.ua".

Чи безпечний ультразвук? При правильному виконанні ультразвукові сигнали зовсім не шкідливі. Вони проводилися десятиліттями. Багато виконаних дослідженнь не змогли віднести ультразвук до ваги при народженні, раку, дефіциту слуху або дислексію. Але першорядне значення має те, що сканування повинно проводитися кваліфікованими фахівцями.

У чому перевага раннього сканування ультразвуком?

  • Перевірка серцебиття дитини
  • Визначення кількості Ваших дітей
  • Визначення позаматкової вагітності, в якій ембріон імплантували за межі матки
  • Строк вагітності
  • Переконаністьу тому, що всі органи дитини повністю функціонують
  • Діагностика всіх аномалій у Вашої дитини
  • Вимірювання швидкості росту Вашої дитини після певної кількості сканувань

Коли потрібно проводити УЗД? Ви можете пройти раннє сканування на 5-му тижні після зачаття, щоб оцінити стан дитини. Під час першого триместру Ви можете провести раннє сканування приблизно через шість тижнів або сім тижнів. Однак це станеться тільки в разі виникнення проблем, таких як біль або вагінальна кровотеча. Протягом 11 тижнів до 13 тижнів Ви, швидше за все, зробите УЗД, яке підтвердить дату зачаття і народження.

Чи є ультразвук болючим? Сканування - безболісна процедура, за винятком перетворювача, який притискається до вашого живота. Вам потрібно буде спорожнити сечовий міхур, щоб отримати максимальний комфорт.

Чи потрібно це? Можна сказати, що УЗД слід проводити хоча б один раз під час вагітності. Не обов'язково виконувати всі перевірки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#УЗД #вагітність
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...