19:43, 7 листопада 2017 р.

У луцькій школі спалах кору

У луцькій школі спалах кору

Станом на 7 листопада в луцькій школі №25 зареєстровано 5 ймовірних випадків захворювання на кір в початкових класах, 3 дітей госпіталізовано в інфекційні відділення. 4 захворілих не щеплені, а 1 – щеплений лише одноразово.

Про це йдеться на сайті Волинського обласного лабораторного центру МОЗ.

В школі проводиться комплекс протиепідемічних заходів.

Простежується зв’язок захворювань із завозними випадками кору з Закарпатської та Львівської областей.

Виникнення захворювань пояснюється циклічністю захворювання. Існує ризик поширення інфекції  в зв’язку з наявністю  великої кількості не щеплених дітей, які не щепилися протягом останніх 5 років. В даний час, при наявності вакцини, основною причиною  нещепленості є масові відмови батьків від щеплень своїх дітей.

Імунізація захищає дитину в першу чергу від ускладнень, які  може викликати вірус кору. Він небезпечний тим, що понижує імунітет і організм стає чутливим до будь-якої бактеріальної інфекції. Трапляються ускладнення у вигляді пневмонії, бронхіту, отиту. Крім цього, у хворих може спостерігатись затруднене дихання, дитина може навіть задихнутися. Такий стан потребує реанімаційної допомоги.

Вакцинація має великий вплив на попередження цього захворювання. Навіть ті, хто отримав вакцину лише раз, перенесуть захворювання у значно легшій формі.

Медики закликають батьків не зволікати і зробити  щеплення дітям  наявною тривалентною вакциною  проти кору, епідпаротиту, краснухи і попередити захворювання у своїх дітей та поширення інфекції в області.

Також:

На Волинь прийшов кір

Як волинянам вберегтись від найбільш заразного захворювання

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кір #медицина #здоров'я #хвороба #вакцина #школа
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...