• Головна
  • 29 серпня збереться 31-ша сесія Луцької міської ради
14:35, 28 серпня 2012 р.

29 серпня збереться 31-ша сесія Луцької міської ради

31-ша сесія Луцької міської ради відбудеться 29 серпня о 10 годині у залі засідань міської ради. Про це повідомляє офіційний сайт органу місцевого самоврядування.

На розгляд сесії пропонуються такі основні питання:

- Про інформацію прокурора міста Луцька про стан законності, заходів щодо її зміцнення та результати діяльності на території міста Луцька за I-ше півріччя 2012 року. Доповідає: Данілін Сергій Вікторович - прокурор міста Луцька. 

- Про інформацію начальника Луцького міського відділу УМВС України у Волинській області про стан боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку у місті Луцьку за I-ше півріччя 2012 року. Доповідає: Крохмаль Роман Володимирович – начальник МВ УМВС України у Волинській області.

- Про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста за I–ше півріччя 2012 року. Доповідає: Ковпак Любов Миколаївна – начальник управління економіки міської ради.

- Про виконання бюджету міста за I-ше півріччя 2012 року. Доповідає: Єлова Лілія Анатоліївна – начальник управління фінансів та бюджету міської ради.

- Про внесення змін до рішення міської ради від 30.12.2011 № 18/37 «Про бюджет міста на 2012 рік» із врахуванням змін. Доповідає: Єлова Лілія Анатоліївна – начальник управління фінансів та бюджету міської ради.

- Про затвердження порядку використання коштів на виконання цільової Програми «Ремонтно-реставраційні роботи по пам’ятці архітектури національного значення в м. Луцьку». Доповідає: Єлова Лілія Анатоліївна – начальник управління фінансів та бюджету міської ради.

- Про внесення змін до рішення міської ради від 19.11.2008 № 32/7 «Про визначення оператора на здійснення організації і експлуатації місць платного паркування автотранспорту у м. Луцьку». Доповідає: Бас Тарас Михайлович - заступник директора КП «Автопарк сервіс».
-Інші питання.

На сесію міської ради запрошуються заступники міського голови, прокурор міста Луцька, депутати обласної ради, обрані в мажоритарних округах міста Луцька, члени виконавчого комітету міської ради, окремі керівники виконавчих органів міської ради, представники засобів масової інформації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...