• Головна
  • Свіжонабута недуга, яка може бути в кожного
РОЗВІДКА
13:31, 9 листопада 2017 р.

Свіжонабута недуга, яка може бути в кожного

РОЗВІДКА
Свіжонабута недуга, яка може бути в кожного

Зі зростанням навантаження на шийний відділ хребта і звичку весь час дивитися вниз у смартфон може розвинутися погана постава.

У середньому голова людини важить від 4,5 до 5,5 кілограма. Кожен дюйм нахилу голови вперед подвоює навантаження на шию.

Звичний вигляд для власника смартфону: сильно нахиливши голову і зігнувши шию, пише повідомлення, так виникає синдром так званої «меседж-шиї» чи «смартфонової шиї». Крім проблем із шийним відділом, намагаючись прочитати що-небудь з екрану смартфона, ми, нахиляючись, створюємо додаткове навантаження на плечі та хребет - так розвивається сутулість.

Сумарно людина проводить в такому положенні від 700 до 1400 годин на рік (2-4 години на день).

Перші симптоми – це біль в плечах і передпліччі, що далі може перейти у біль в суглобах кистей рук, шиї, голов и та навіть артрит.

Коли голова нахилена занадто сильно вперед (60 градусів), шия відчуває навантаження, що в 6 разів перевищують такі при нормальному вертикальному положенні голови.

Керівник хірургічного відділення нью-йоркського центру хребта і реабілітаційної медицини Кеннет Хенсрей радить: «Правильна поза - вуха знаходяться в одній площині з плечима, а лопатки втягнуті. Намагайтеся не опускати підборіддя, коли читаєте з екрану телефону - тримайте телефон перед собою на рівні очей».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#шия #хвороба #смартфон
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...