• Головна
  • Бізнес-порадник: де шукати мотивацію
ПОРАДИ
18:29, 13 листопада 2017 р.

Бізнес-порадник: де шукати мотивацію

ПОРАДИ

Саморозвиток та мотивація - чинники, що впливають не лише на якість і результативність роботи, а й на досягнення професійних цілей та формування особистісних рис.

Власкор 0332 створив підбірку з книг та відео, яка допоможе кожному не втрачати продуктивність і мотивацію.

1. "Найбагатший чоловік у Вавилоні"
Джордж Клейсон
134.40 грн.

Бізнес-порадник: де шукати мотивацію, фото-1

Змінилися часи, замість золотих монет з'явилися паперові купюри й картки для виплат, та незмінними залишаються закони грошей. Ще давні вавилоняни знали, як заробляти й примножувати статки. Так вони перетворили своє місто в найбагатше у світі. Завдяки книжці «Найбагатший чоловік у Вавилоні» кожна людина може відкрити для себе закони грошей.

2. "Живи на всі сто. Як зробити свій день продуктивним"
Керолін Вебб
158.40 грн.

Бізнес-порадник: де шукати мотивацію, фото-2

Ви встигаєте все, що запланували, колеги й шеф вами задоволені, удома панує гармонія, а головне — ви енергійні навіть наприкінці дня? Якщо такі дні для вас рідкість, то варто звернути увагу на поведінкову психологію. Керолін Вебб послідовно доводить, що поведінкова психологія може стати в пригоді, коли потрібно розібратися в собі та в людях й оптимізувати зусилля для досягнення щоденних цілей. Авторка дає максимально корисні поради: як покроково планувати день і втілювати задумане; як ухвалювати тактичні і стратегічні рішення; коли і як треба відпочивати та звідки черпати енергію.

3. "Думай і багатій"
Наполеон Гілл
115.20 грн.

Бізнес-порадник: де шукати мотивацію, фото-3

Дізнавшись таємницю Ендрю Карнегі, одного з найбагатших людей усіх часів, Наполеон Гілл поклав собі за мету вивести доступну формулу, як досягати високих результатів в усіх сферах життя. Протягом 20 років він вивчав біографії сотень відомих людей, серед яких Генрі Форд, Томас Едісон і навіть троє президентів Америки. Гілл сформував свою філософію успіху, яку розкриває у книжці «Думай і багатій».
Як переконує автор, немає нічого неможливого. Від багатства вас відділяють лише 13 простих кроків, описаних у книжці.

Ден Пінк на прикладі кількох історій розповідає про сутність мотивації, знання якої допоможе розвинути більш високу продуктивність.

«На мій погляд, новий підхід до бізнесу повинен будуватися на трьох принципах: самостійність, професіоналізм і цілеспрямованість»

Також:

Бізнес у Луцьку: перспективи без затрат


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бізнес #мотивація #саморозвиток
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...