• Головна
  • Вступникам: як здати історію без репетиторів?
ШПАРГАЛКА
10:15, 11 листопада 2017 р.

Вступникам: як здати історію без репетиторів?

ШПАРГАЛКА
Вступникам: як здати історію без репетиторів?

Цими днями до Луцька завітало представництво Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. На базі Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти провідні фахівці спілкувалися про нагальні теми з місцевими учителями, що прибули на курси підвищення кваліфікації.

Власкор 0332 дізнався про тонкощі ЗНО з історії від експерта ЛРЦОЯО Степана Хамуляка.

Пам'ять і розуміння хронології дасть можливість розв'язати щонайменше 60 відсотків завдань. Але цього недостатньо. Університети мають запит на студента, який вмітиме мислити без підказок. Допомагає інтердисциплінарність.

Бачу проблему з географією. Регіон під впливом "весни народів", 29 % назвали Слобожанщину. Повісив у класі карту регіонів, ми не звертаємося до неї на кожному уроці, але повірте: зорова пам'ять працює.

З усіх наявних періодів з ХІХ століттям діти працюють найгірше.

Онлайн-тестування містить понад 2000 завдань, адже це ЗНО попередніх років від 2004. Це можна практикувати безоплатно і онлайн. Деякі завдання повторюються, вже мали такі приклади із 19 століттям.

У 2017 році в ЗНО з історії було 25% з історії культури, це найбільше число за всю історію ЗНО в Україні, але це теж проблема, бо не завжди вчитель історії читає художню культуру. Ми створили ілюстровані добірки з персоналіями та пам'ятками.

Вийти з проблемного становища можна й з допомогою самоосвіти.

Сайт також містить Тренажер дат і подій. Не знаєте, що Кревська унія була в 1385 році? Тренажер покаже вам правильну відповідь негайно.

ВСТУПНИКАМ: ЯК ОТРИМАТИ ДОДАТКОВІ БАЛИ ДО ЗНО З ФІЗИКИ?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#історія #ЗНО #самопідготовка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...