• Головна
  • Скільки буде коштувати українцям чисте повітря
13:55, 11 листопада 2017 р.

Скільки буде коштувати українцям чисте повітря

Скільки буде коштувати українцям чисте повітря

Нещодавно уряд прийняв важливе для суспільства і навколишнього середовища України рішення. Було затверджено Національний план скорочення викидів забруднюючих речовин від великих спалювальних установок, - повідомляє Новое время.

Вже до 2028 року викиди пилу і оксидів сірки в атмосферу повинні скоротитися в 40 і 20 разів відповідно, а до 2033 року в 4 рази зменшаться викиди оксидів азоту. За 10-15 років Україна повинна досягти екологічних стандартів, до яких країни Європи йшли кілька десятиліть.

Цей закон важливий як для людей, так і для підприємств. Люди будуть розуміти як вирішуються екологічні проблеми і що для цього робить влада.

Для підприємств - це підтвердження того, що держава не спекулює на цьому питанні.

Однак залишається відкритим питання фінансування цього закону.

Потрібно не менше 3 млрд євро на оснащення пилоочисного обладнання ТЕС і ТЕЦ України та понад 20 млрд євро на заміну старих енергоблоків. 

Болючими та невирішеними є питання утилізації відходів сіро- і азотоочисток, відсутність площ для великогабаритного обладнання на території ТЕС, застарілість станцій, відсутність досвіду проектування подібних установок в комерційному масштабі на території України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#повітря #очищення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...