• Головна
  • Як вберегти зір у холодну пору року
20:38, 14 листопада 2017 р.

Як вберегти зір у холодну пору року

Як вберегти зір у холодну пору року

У наш люди багато часу проводять за ноутбуком, ґаджетом, читаючи книгу або електронний журнал і це може негативно позначитися навіть на тих, хто має 100% зору. Ми можемо відчувати дискомфорт, наприклад, відчуття піску в очах, сухість.

Як вберегти себе від неприємних симптомів, що заважають добре бачити і внаслідок цього комфортно жити, читайте на 0332.ua.

Три основні причини, які негативно впливають на Ваш зір:

1. Недостатньо вологе повітря в кімнаті. Під час опалювального сезону сухе повітря провокує виведення рідини з рогової оболонки ока. Якщо довго сидіти за ноутбуком і при цьому пильно дивитися в монітор комп'ютера, виникає так званий синдром сухого ока. У зв'язку з цим, в кінці робочого дня може виникнути почервоніння і роздратування очей, сльозотеча, колючий біль, дискомфорт при використанні контактних лінз.

2. Синдром сухого ока провокує холодний вітер.Шквальний вітер подразнює очі, і людина не може чітко бачити предмети. У холодну погоду люди, які носять контактні лінзи, можуть відчувати в оці чужорідне тіло. Пов'язано це може бути з малою кількістю рідини в оці.

3. Переохолодження провокує активізацію інфекції.Якщо недостатньо тепло одягнутися, то в холодну погоду ми легко можемо замерзнути. Мікроорганізми набувають можливість патогенно впливати на наш організм. Одним із проявів хронічної інфекції є блефарит, який супроводжується хронічним запаленням країв повік. Блефарит не тільки призводить до швидкої втоми, але і здатний привести до повної втрати зору. Основними ознаками блефарит у є: почервоніння та потовщення країв повік, підвищення температури, запалені або жирні очі, сонливість.

Що робити, щоб вберегти зір в холодну погоду:

  • провітрювати приміщення;
  • робити вологе прибирання;
  • стежити за температурою повітря в кімнаті (+18 С при вологості 50-70%).

При поривах холодного вітру необхідно скористатися окулярами зі спеціальними покриттями антивідблисків, які не тільки захистять очі від зовнішніх подразників, але і поліпшать видимість.

При лікуванні дрімаючих інфекцій необхідно відразу ж звернутися до офтальмолога. Фахівець призначить правильне лікування. Разом з тим, для якнайшвидшого одужання необхідно зробити наступне:

1. зменшити кількість солодкої, жирної, солоної, гострої їжі;

2. витиратися тільки окремими рушниками, тим більше давати окремий рушник для гостей;

3.менше сидіти за комп'ютером;

4.правильно харчуватися, використовуючи в своєму раціоні продукти з великим вмістом вітамінів;

  • А (морські тварини, вершки, риба, яєчний жовток);
  • Е (броколі, зелень, яйця, злакові, бобові , ягоди шипшини);
  • С (червоний перець, свіжі фрукти, зелень, чорна смородина);
  • В (печінка, картопля, горіхи, макаронні вироби, м'ясні продукти, цільні злаки).

5. відмовитися від шкідливих звичок;

6. не використовувати косметику на очі, а також, бажано, в цей період відмовитися від контактних лінз.

Для того, щоб знизити ризик запалення і позбутися синдрому сухого ока, використовують блефарогелі, дезінфікуючі серветки. Дані препарати знімають втому очей, зволожують його рогівку, запобігають запальним процесам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#холод #очі #порада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...