ПОРАДИ
16:38, 14 листопада 2017 р.
Пошук роботи: типові помилки безробітних
ПОРАДИ
Чимало безробітних роками шукають гідне працевлаштування.
Власкор 0332 опитав молодих безробітних, щоб виділити найпоширеніші помилки, які перешкоджають їх швидкому пошуку роботи:
ЗВУЖУЮТЬ КОЛО ПОШУКІВ
Серед опитаних 50 безробітних 36 вказало на такі джерела інформації щодо пошуку роботи як повідомлення друзів та знайомих, газетні оголошення, відомі сайти працевлаштування. Ніхто не заперечує, що такі пошуки можуть бути результативними, однак для більшої надійності та впевненості можна звернутися в рекрутингові агентства. Розширюйте діапазон пошуків і досягнете результату швидше.
НЕ УДОСКОНАЛЮЮТЬ РЕЗЮМЕ
Претенденти зазвичай створивши один раз резюме не повертаються до нього. Будь-яка зайнятість, навіть короткочасна, – це ваш досвід та ще один плюс для вашого працевлаштування. Частіше оновлюйте резюме новими даними. Зазначайте у ньому не лише достовірні офіційні дані, але й те, що важливе для працедавця: ваші результати праці та досягнення. Опишіть це лаконічно, але красномовно.
НЕ ВИЯВЛЯЮТЬ АКТИВНОСТІ
Створити і розмістити резюме – це ще півділа, потрібно постійно його оновлювати, піднімати у рейтингу, щоб воно не загубилося серед інших повідомлень. Для більшої надійності подавайте резюме на різні види діяльності і відслідковуйте відгуки. Не бійтеся самостійно відвідати цікаві для вас компанії і запропоновувати для розгляду своє резюме.
НЕ ПРАВИЛЬНО ОЦІНЮЮТЬ СВОЇ НАВИЧКИ
Більшість безробітних на запитання працедавця «яка зарплата вас цікавить» називають суму рівнозначну своїм витратам. І нічого не кажуть про вартість своїх навичок.
Це огріх не лише молодих спеціалістів, а й досвідчених працівників. Здебільшого працедавці готові розвивати потенціал своїх працівників, однак для них важливий ентузіазм кожного, активна участь працівника, а не просто його необхідність в праці. Йому цікаві ваші прагнення, а не потреби.
ПЕРЕТВОРЮЮТЬ СПІВБЕСІДУ НА СПОВІДЬ
Співрозмовник хоче знати реальну причину пошуку роботи, а не нарікання на попереднього працедавця.
Ніхто не любить тих, хто постійно нарікає і на все скаржиться. Ваша емоційна стриманість, впевненість у собі та обмірковані відповіді засвідчать ваш професіоналізм.
Отже, працедавцям потрібні активні, енергійні, впевнені у собі спеціалісти, котрі не бояться труднощів, а працюють для досягнення якісного результату.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:40
13 січня
15:42
13 січня
live comments feed...