• Головна
  • Запустять феноменальний коворкінг коштом засновника eBay
21:21, 15 листопада 2017 р.

Запустять феноменальний коворкінг коштом засновника eBay

Запустять феноменальний коворкінг коштом засновника eBay

На початку грудня цього року в Києві запуститься коворкінг 1991 Civic Tech Center, інформує Студвей.

Над проектом працює громадська організація SocialBoost, а його запуск можливий завдяки гранту від Omidyar Network, філантропічної інвестиційної компанії, створеної засновником eBay П’єр Омідьяр.

Розмір цієї інвестиції – $ 480 000.

Як розповіли в 1991 Open Data Incubator, спеціально фандрейзинг під проект не проводився, це результат публічної роботи організації та її проектів.

Грант від Omidyar Network піде на ремонт приміщення, фінансову підтримку проекту і розробку нових програм для стартапів.

Щоб отримати грант, інкубатор пройшов досить ретельний процес due dilligence, в тому числі по екзаменацію фінансової частини попередньої діяльності, партнерів, співробітників організації.

Географічно він буде розташований в центрі Києва.

Проекти в коворкінг відбиратимуть за конкурсом, відібрані проекти будуть платити за участь, але деталі про вартість та умови участі організатори обіцяють повідомити ближче до дати запуску.

«Ми працюємо над системою абонементів, але хотіли б проводити попередню екзаменацію як проектів, так і індивідуальних учасників, які хочуть приєднатися», – розповідають організатори.

Учасникам пропонуватимуть менторську підтримку. Крім програм 1991 Open Data Incubator, будуть представлені кілька нових програм, розроблених спеціально для коворкінгу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коворкінг #інвестиція
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...