• Головна
  • МОЗ встановило нові вимоги для стоматологічних кабінетів
17:30, 16 листопада 2017 р.

МОЗ встановило нові вимоги для стоматологічних кабінетів

МОЗ встановило нові вимоги для стоматологічних кабінетів

Зміни в державні санітарні норми, що дозволяють розміщувати стоматологічні кабінети з рентгенівським обладнанням, включаючи дентальні рентгенапарати, в житлових будинках і громадських будівлях вступили в силу 14 листопада.

Про це інформує «Интерфакс-Украина».

Відтепер стоматологічні кабінети зможуть розміщуватися в житлових будинках та громадських будівлях за умови дотримання чітко встановлених вимог.

Також зміни дозволяють використовувати у роботі сучасне обладнання: дентальний рентгенівський апарат, конусно-променевий комп’ютерний томограф, пантономограф та ортопанотомограф.

У стоматологічних кабінетах повинні робити не більше 100 знімків в тиждень при проведенні прицільних рентгенівських досліджень та не більше 50 – при використанні ортопантомографа, що дозволить уникнути перевищення річної дози опромінення медичного персоналу.

Робоче місце оператора повинно бути не менше 4 м.кв., обладнане захисною кабіною чи ширмою.

При цьому варто враховувати матеріал і товщину міжповерхового перекриття, у випадку, якщо кабінет знаходиться у старому будинку. Первинний промінь рентгенівського апарату заборонено спрямовувати у бік вхідних дверей або вікна першого поверху без захисних ролетів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#стоматологія #рентген #указ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...