• Головна
  • Ціна спокою: огляд ринку охоронних послуг (ІНФОГРАФІКА)
11:15, 17 листопада 2017 р.

Ціна спокою: огляд ринку охоронних послуг (ІНФОГРАФІКА)

Ціна спокою: огляд ринку охоронних послуг (ІНФОГРАФІКА)

Криміногенна ситуація в країні посприяла зростанню попиту на охоронні послуги, констатує Pro Consulting.

На якість роботи охоронних компаній великий вплив робить рівень підготовки її персоналу. Провідні позиції на цьому ринку займають навчальні заклади при Поліції охорони. Крім того, підготовку охоронців проводять і приватні курси, які мають гослицензию, а також навчальні підрозділи, відкриті в структурі великих охоронних компаній. Вартість навчання співробітника охорони залежить від рівня і тривалості підготовки.

Ціни на послуги пультової та фізичної охорони з 2014 року зросли приблизно в 2,3 рази - через зростання офіційних витрат і інфляції в країні.

Ціна спокою: огляд ринку охоронних послуг (ІНФОГРАФІКА), фото-1

Вартість послуг з перевірки приміщень в більшості випадків розраховується в доларах, тому вона залежна від коливань курсу долара.

Ціна спокою: огляд ринку охоронних послуг (ІНФОГРАФІКА), фото-2

Судячи з рекламної активності, найдинамічніше на вітчизняному охоронному ринку розвиваються компанії Венбест, Сіріус, Шериф, Ефорт, а також Поліція охорони.

На українському ринку охоронних послуг присутні й іноземні компанії. Вони працюють в правовому полі України на загальних підставах.

Гендиректор холдингу охоронних підприємств Дмитро Стрижов пояснює, що тепер рідше замовляють датчики, наприклад, тільки в передпокої, адже економія на одному додатковому датчику незначна, краще перестрахуватися і встановити датчики в кожній кімнаті приміщення.

Також часто українці в гонитві за економією вибирають оператора охоронних послуг за ціною, не розбираючись при цьому є в нього групи реагування, а якщо і є, то чи достатньо їх, щоб забезпечити своєчасний виїзд по тривозі, — підкреслив Стрижов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#охорона #послуги
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...