• Головна
  • 12 звичок, які кажуть про вас найбільше
ПОРАДИ
10:14, 18 листопада 2017 р.

12 звичок, які кажуть про вас найбільше

ПОРАДИ
12 звичок, які кажуть про вас найбільше

Бізнес-тренер і авторитетний колумніст Ніколас Коул поділився із INC.com простими порадами, що певної миті можуть зіграти доленосну роль для ділової людини.

Чи завжди ви приходите вчасно

Це найпростіша річ з усіх. Спізнення є проявом неповаги. Обставини не мають значення – окрім тих випадків, коли людина, з якою ви зустрічаєтеся, знаходиться у тій самій ситуації, наприклад, ви застрягли в одному заторі. Проте, все ж краще приходити завчасно.

Практичний висновок: якщо ви не прийшли завчасно, значить, ви запізнилися.

Чи вдягаєтеся доречно

Кажуть, що завжди краще бути гарно вдягненим. Проте, бути занадто нарядним – це така сама крайність, як і вдягтися занадто скромно, з єдиною різницею, що у першому випадку одяг навряд чи буде зручним. Обидві крайнощі підкреслюють, що ви недостатньо підготувалися та не з’ясували, який одяг буде доречний у цій ситуації.

Не кваптеся, щоб зрозуміти, куди ви йдете та чого очікуєте від цієї зустрічі. Таким чином ви постанете у найкращому світлі.

Чи запам’ятовуєте дрібниці

Вільям Моріс казав: «Справжній секрет щастя полягає у щирому зацікавленні в усіх сферах повсякденного життя».

Якщо ви пам’ятатимете про різні дрібнички, люди завжди добре про вас думатимуть. Щось просте, на зразок: «Я приніс тобі чорну каву без вершків, бо згадав, як ти розповідав мені, що не любиш молоко», може перетворити простого знайомого у вашого найліпшого друга. Бо вміння слухати показує вашу турботу.

Чи відчиняєте двері перед іншими

Коли я був дитиною та завжди ходив з мамою, перед кожними дверми, у які нам треба було зайти, вона зупинялась. Мама чекала, щоб я відчинив перед нею двері. Я вдячний їй за те, що вона мене цьому навчила. Ця проста дія продемонструє будь-кому вашу готовність поважати інтереси інших.

12 звичок, які кажуть про вас найбільше, фото-1

Що висить на ваших стінах

Буває, потрапляєш у чийсь офіс чи домівку і думаєш: «Ця людина, напевно, дуже цікава!»

Речі, які вас оточують, показують іншим, що для вас важливо. Що мотивує вас. Чим ви цікавитесь та на що варто дивитися кожного дня. Обирайте ті речі, які показують глибину вашої особистості.

Чи приділяєте увагу своєму взуттю

Мова не про придбання найдорожчого чи наймоднішого взуття. Стиль вашого взуття багато говорить про те, яка ви людина. Це одна з небагатьох речей, які чітко відображають особистість. Наприклад, хтось може носити старі джинси й футболки, але неодмінно з гарним взуттям. Таких людей зазвичай сприймають як зважених. Ваші черевики можуть багато про вас розповісти.

Чи робите ви нотатки

Найочевидніший приклад – це ресторанний сервіс. Недосвідчений офіціант намагатиметься вразити вас і не використовуватиме свій блокнот, щоб занотувати ваше замовлення. Досвідчений офіціант знає, що ризик щось забути коштуватиме йому набагато більше, тому зробить усі необхідні записи у блокноті. Те саме стосується майже всіх сфер нашого життя.

Навіщо ризикувати замовленням, яке попросив забрати товариш? Чи кавою, яку попросив зробити начальник? Чи ідеями, які виникли у вашого бізнес-партнера під час зустрічі? Занотовуючи, ви показуєте, що плануєте виконати справи. І виконати їх якомога якісніше.

12 звичок, які кажуть про вас найбільше, фото-2

У якому стані ваш робочий стіл

Наскільки соромно вам показати комусь свій робочий стіл? Якщо файли скрізь розкидані, це явна ознака, що ви неорганізована людина. І тепер уявіть, що хтось дивиться на чистий, добре організований робочій стіл із купкою маркованих папок. Який висновок напрошується цього разу?

Як ви витрачаєте гроші

Я – за те, щоб жити у власне задоволення. Але те, як ви витрачаєте свої гроші, дуже чітко відображує ваші особисті цінності. На що ви їх витрачаєте? Де та коли? Це може багато про вас розповісти, незалежно від того, розумієте ви це чи ні.

Куди інвестуєте свій час

Діяльність, якою ви займаєтесь, напевне, є найпотужнішим покажчиком ваших пріоритетів як особистості. Чи витрачаєте ви свій час на роботу над собою? Чи марнуєте його, намагаючись відволіктися від речей, які дійсно мають важливе значення? Ми усі є відображенням того, на що витрачаємо наш час.

Їжа, яку ви вживаєте

Ваше тіло – це ваш храм. Що ви їсте та як розставляєте пріоритети у піклуванні про себе, каже набагато більше про вас, ніж ви уявляєте. Це показує, що для вас важливіше: миттєве задоволення чи довготермінове здоров’я. Дає розуміння про вашу дисципліну і внутрішню послідовність. Та говорить про відносини, які ви вибудували з собою. Ти – те, що ти їси.

Коло ваших друзів

«Ви – це відображення п’ятьох людей, з якими ви проводите найбільше часу». Коло тих людей, з якими ми тісно пов’язані, говорить про наші погляди на життя, наші переконання, наші цілі та те, що ми вважаємо найважливішим у житті. Якщо ви бажаєте познайомитися з «правильними» людьми, необхідно обертатися у колах, де вони проводять час.

Якщо ви хочете вдосконалюватися та ставати кращим, проводьте більше часу з людьми, що цінують самовдосконалення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#звички
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...