• Головна
  • Вступникам: нововведення у ЗНО-2018 (ВІДЕО)
РОЗВІДКА
17:12, 17 листопада 2017 р.

Вступникам: нововведення у ЗНО-2018 (ВІДЕО)

РОЗВІДКА

Міністерство освіти та науки затвердило нові Умови прийому до вищих навчальних закладів на 2018 рік, власкор 0332 з'ясував в експертів Волинського центру ЗНО основні подробиці.

Цього року абітурієнти могли подати дев’ять заяв на чотири спеціальності, з наступного кількість заяв скорочують до семи на місця державного і регіонального замовлення. При цьому кількість заяв на контракт обмежуватися не буде. Так в Міністерстві освіти хочуть зосередити випускників на вибір спеціальності.

Якщо раніше єдиним фіксованими предметом ЗНО була українська мова, то тепер їх буде два. Так, у всіх вузах на одну і ту ж спеціальність будуть однакові вимоги до предметів для вступу. Третій предмет залишається на вибір. Перелік конкурсних предметів матиме наступний вигляд:

перший предмет – українська мова та література (фіксований),

другий предмет – профільний (фіксований)

третій предмет – на вибір з двох предметів, що закріплені за кожною окремою спеціальністю (альтернативний).

Наприклад, щоб подати документи на “Комп’ютерну інженерію” потрібно здати українську мову, математику і третій предмет – фізику або іноземну мову; на “Стоматологію” потрібні українська мова, біологія і хімія і математика; на “Міжнародну економіку” не приймуть без української та іноземної мов, математика і географія – на вибір, без історії.

Вступати в 2018 році можна за сертифікатами ЗНО за 2016 2017 і 2018 рік. Але бали з іноземної мови виші прийматимуть тільки за результатами ЗНО 2018 року.

Мінімального балу для вступу на більшості спеціальностей не буде. Для участі в конкурсі можна подавати сертифікати з будь-якими балами. Однак на три спеціальності – “Медицина”, “Стоматологія” та “Педіатрія” – прохідний бал буде 150 з предметів біологія, хімія або математика. Менший бал допускається тільки з української мови.

ЯК ОТРИМАТИ ДОДАТКОВІ БАЛИ ДО ЗНО З ФІЗИКИ?

ЩО НОВОГО У ЗАВДАННЯХ ВІДКРИТОГО ТИПУ З МАТЕМАТИКИ?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вступникам #ЗНО #нововведення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...