• Головна
  • Є такий бізнес: вишиття бісером (ФОТО)
20:15, 18 листопада 2017 р.

Є такий бізнес: вишиття бісером (ФОТО)

У передчутті різдвяно-новорічних свят Великоднем мало хто переймається, а лучанка Олена вирішила подбати про оздоблення пасхального кошика заздалегідь. Власкор 0332 поспілкувався з фінансисткою, котра відкрила для себе вишиття бісером.

Є такий бізнес: вишиття бісером (ФОТО), фото-1

Так сталося, що я наразі безробітна, тому поки шукаю працевлаштування за фахом, вирішила поєднати приємне з корисним.

Востаннє я вишивала нитками ще на початку двохтисячних. Вишиття для себе відкрила в дитинстві у бабусі, вона була неписемна, але велика рукодільниця. Мені вже 44, а я все ще пам'ятаю день, коли вперше взяла голку з ниткою до рук, так, наче це було зовсім недавно.

До вишивання бісером мала певні упередження, напевно, бо не натрапляла на якісні роботи. Втім, у мене є звичка випробовувати невідоме.

Спершу пошукала в інтернеті, які є заготовки та матеріали, потім відправилась на пошуки магазинів. Хотіла глянцевий рушничок, він атласний. Але з'ясувала, що не вельми практичний.

Є такий бізнес: вишиття бісером (ФОТО), фото-2

Зекономила на тому, що не всі кольори вичерпуються у великих кількостях.

Знайшла рушники на габардиновій основі. За габардиновий рушник із розмальованим ескізом заплатила 70 гривень. Ще 168 витратила на бісер.

Тому по можливості брала половинки пачечок. Продавчиня сказала, що це звична практика для тих, хто вишиває бісером не вперше. Зважайте, що тут діє правило накопичення, адже барви можуть повторюватися у наступних роботах, тож на залишках бісеру теж можна економити.

Тобто в сумі вийшло 238 гривень. Щоб вишити цілий рушник мені знадобиться тиждень, швидше за все до наступного понеділка. У неділю я не вишиваю, а нині це п'ятий день з моменту початку.

Є такий бізнес: вишиття бісером (ФОТО), фото-3

Як бачите, лишилося оздобити ще кілька рядочків на вершині паски і літери.

Десять грам це близько тисячі намистин. За цей час мені трапилося всього дев'ять бісеринок, які мали завузький отвір для голки, тобто, можна сказати, що брак. Працювала з сімнадцятьма видами бісеру. 

Роботою задоволена, це як арт-терапія. У подальшому планую цю справу монетизувати. 

Є такий бізнес: вишиття бісером (ФОТО), фото-4

Читайте також ІСТОРІЯ УСПІХУ ЛУЧАНИНА: ТВОРЧИЙ БІЗНЕС НА ШКІРІ

РОЗПОЧИНАЄМО ВЛАСНУ СПРАВУ: 9 НЕОБХІДНИХ ПУНКТІВ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бісер #вишиття #власноруч
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...